Předplatné mimo ČR - Slovensko, Evropa, USA...

Vydavatelství Extra Publishing nezajišťuje prodej ani doručování předplatného mimo Českou republiku. Využijte prosím služeb našich partnerů anebo buďte s námi kdekoliv díky našim elektronickým vydáním.

Vzhledem k častým dotazům informujeme, že cena v zahraničí je dána pouze zvýšenými náklady za poštovné, lokálními podmínkami (Slovensko: poštovné Slovenské pošty, výše DPH) a marží partnera. Vydavatelství za výtisk prodaný do zahraničí inkasuje přibližně stejnou částku jako za výtisk prodaný v ČR.

Slovensko

MediaprintKapa Bratislava - on-line objednávka časopisů

infolinka (volejte ze Slovenska): 0800 188 826

Evropa, USA a celý svět

Obraťte se prosím na firmu MONITOR-CZ, která zasílání do zahraničí (do celého světa) zajišťuje. E-maily:

predplatne@monitor-cz.cz
knyttlova@monitor-cz.cz

telefony: +420 220 875 514, +420 283 872 568
fax: +420 283 872 567

Elektronické verze časopisů Extra Publishing

Skvělou možností, jak číst naše časopisy na celém světě je jejich elektronické vydání. Dostanete se tak i k mnoha archivním, v tištěné podobě již nedostupným, výtiskům. K dispozici jsou tyto tituly: 

  • 100+1 Svět obrazem SPECIÁL ––>
  • 100+1 Archivní vydání od r. 1964 ––>
  • Živá historie SPECIÁL ––>
  • Otazníky historie SPECIÁL ––>
  • Příroda WILDLIFE SPECIÁL ––>
  • Válka REVUE SPECIÁL ––>

Vyberte jednu ze tří variant

1. iReader

Aplikace iReader je vytvořena výhradně pro Apple iPad. Časopisy nakupujete přes Apple ID, 
předplatné není možné. Stačí tedy zdarma do iPadu stáhnout čtečku iReader v ní časopisy jednotlivě kupovat. Ceny časopisů jsou uvedeny v eurech, po přepočtu 
kopírují ceny tištěných verzí, resp. jsou nižší.

2. Extra reader

Časopisy zakoupené přes službu ExtraReader.cz (nebo ExtraReader.sk) je možné číst na počítačích PC/Mac, zařízeních se systémem Android, na Apple iPad/iPhone/iPod touch (prostřednictvím speciální čtečky). Ve službě ExtraReader.cz se platí prostřednictvím mobilního telefonu (SMS) nebo platební kartou. Ceny časopisů jsou uvedeny v korunách, předplatné je možné. Více o čtečkách, podrobněji o nákupech časopisů například na ExtraReader.cz nebo Extrareader.sk.

3. 100+1 pro iPad (Newsstand)

Stoplusjednička dostala parádní aplikaci v nativním formátu HTML5. Na svém tabletu (prozatím Apple iPad) již můžete číst časopis 100+1 ve speciální verzi, vyvinuté právě pro tato přenosná (a dříve či později téměř všudypřítomná) zařízení. Místo elektronické kopie tištěného vydání dostáváte k dipozici skutečnou tabletovou verzi, Ta je vyladěna pro pohodlné čtení a dotykové ovládání, obsahuje i multimédia a tam, kde je to vhodné, přidáváme i další materiály v tištěném časopise nepoužité. Zároveň se snažíme, aby vše bylo dostatečně rychlé a nezabíralo zbytečně místo v paměti vašich elektronických hraček. Všechny články si tak můžete (včetně obrázků a ilustrací) přečíst ihned po stažení čísla, některá videa ale mohou vyžadovat aktivní připojení k internetu – jich velikost a kvalitu si pak určíte sami. Vše o v současné době nejmodernější publikační technologii na stránce Epublishing.cz.

Obecně platí: O zakoupená vydání již nikdy nepřijdete. V případě, že titul z knihovny smažete, můžete jej opětovně nahrát, samozřejmě ZDARMA. Systémy si vše pamatují.