Předplatné Příroda Wildlife

Předplatné Příroda Wildlife

V předplatném Přírody (bez filmového DVD) zaplatíte za jedno číslo 74,80 Kč místo 79,90 Kč, které by Vás Příroda vyšla na stánku. Získáte tak slevu, a navíc jistotu doručení hned v den vydání!

1. Kvalita za výhodnou cenu
Za 449 Kč získáte 6× Přírodu.

2. Předplatné "Speciál" 
Za 559 Kč získáte předplatné ve variantě SPECIÁL obsahující: 6× Přírodu + 1× nové speciální vydání

3. Předplatné "Speciál" na 2 roky

Varianta A jen 1 098 Kč ROZEBRÁNO
+ pořadač + kniha Velká obrazová encyklopedie přírody
1259 Kč jen 1 098 Kč vč. DPH a poštovného za 12× Příroda + 1× pořadač + 2× Speciál
+ kniha Velká obrazová encyklopedie přírody

Jedinečná kniha pro celou rodinu. Nahlédněte k samým počátkům života a sledujte jeho vývoj trvající téměř 4 miliardy let! Poznejte fascinující války a spojenectví skryté pod zdánlivě poklidným povrchem přírody okolo nás!
Procestujte s námi všechna prostředí zemského povrchu, kam pronikl zázrak života – od hlubin oceánů k vrcholkům hor, od deštných pralesů až po mrazivou tundru!

 

Varianta B jen 1 096 Kč -
+ pořadač + kniha Horské rostliny
1259 Kč jen 1 096 Kč vč. DPH a poštovného za 12× Příroda + 1× pořadač + 2× Speciál + kniha Horské rostliny

 

 

Naučte se určovat horské rostliny! V tomto praktickém průvodci kapesního formátu a pevné obálky najdete výběr nejdůležitějších evropských horských rostlin, které můžete vidět a snadno identifi kovat při vašem putování po horách. Názorné barevné fotografi e a přehledné informativní texty vám umožní se v jedinečném světě horských rostlin zorientovat.


Varianta C jen 1 095 Kč
+ pořadač + kniha Plavby „sebevrahů”
1259 Kč jen 1 095 Kč vč. DPH a poštovného za 12× Příroda + 1× pořadač + 2× Speciál + Plavby „sebevrahů”


K 50. výročí úspěšné plavby Eduarda Ingriše na voru Kantuta II. vyšla limitovaná edice 1 959 výtisků knihy kapesního formátu Plaveb „sebevrahů” s původními ilustracemi Aleše Čumy, rozšířená o novou kapitolu. Kniha jako
ušitá do kapes všech cestovatelů, trampů, vodáků, námořníků a milovníků
dobrodružství. Křest knihy proběhl přesně 50 let od chvíle, co expedice Kantuta odrazila od břehů Peru na stodvacetidenní úspěšnou plavbu. Doplněno o expedice Tangaroa 1965 a 2006.

 

Tato nabídka platí od 6. 4. 2017 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 6 po sobě jdoucích čísel, tj. na rok. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR.  Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění