Soutěž o knihu Tajný život stromů

Kniha Tajný život stromů odhaluje až šokující zjištění: Stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolest, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. Autor čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje les ze zcela nové stránky.

Jednu ze tří knih Tajný život stromů, kterou napsal Peter Wohlleben a vydalo ji nakladatelství Kazda, můžete vyhrát, když správně odpovíte na následující soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování.

Soutěž probíhá do 6. října 2017. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.