Vyhrajte knihu Na jeden nádech

Kniha Adama Skolnicka nazvaná Na jeden nádech popisuje osud jednoho z nejtalentovanějších freediverů Nicholase Mevoliho (viz také popis na protější straně). V publikaci je zachycen Mevoliho bolestný, triumfální a v konečném důsledku tragický životní příběh a zároveň jsou zde zmapovány současné snahy vrcholových potápěčů dosahovat navzdory vzrůstajícím rizikům stále nových rekordů.

Jednu ze tří knih Na jeden nádech, kterou napsal Adam Skolnick a vydalo ji nakladatelství Jota, můžete vyhrát, když správně odpovíte na následující soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování.

Soutěž probíhá do 3. prosince 2017. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.