Předplatné Bylinkář

Využijte slevy a pořiďte si předplatné nového časopisu

Vážení čtenáři předplaťte si nový časopis Bylinkář. Vychází 6x ročně!

  • Roční předplatné časopisu Bylinkář (6x) + 1 nástěnný kalendář 2023 jen za 548 Kč

  • Roční předplatné časopisu Bylinkář (6x) + 1 nástěnný kalendář na rok 2023 jen za 739 Kč + pořadač s kroužky

 

AKCE: Ke všem novým předplatným Bylinkáře na rok 2022 začínajícím č. 1–2/2022 získáte Bylinkářův kalendář na rok 2022 jako DÁREK!

 

Tato nabídka platí od 25. 10. 2020 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 12 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Kombinované předplatné s elektronickou verzí neobsahuje kalendář v elektronické podobě. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.