Předplatné Proč a jak

Vážení zákazníci, předplatné časopisu objednávejte na www.radostzpoznani.cz/predplatne, kde zatím najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih. V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Předplatné Proč a jak

  • Roční předplatné
    pohodlné doručení až k vám domů jen za 399 za 6x časopis Proč a jak (v trafice za rok 479 Kč)

    

Objednejte si NAJEDNOU také Proč a jak + Dráčka a získejte je v balíčku:

Proč a jak spolu s Dráčkem - jen za 998 Kč - (6x Proč a jak, 11x Dráček)

 

 

 Tato nabídka platí od 24. 6. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 6 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.