Soutěž o DVD Panna

Soutěžte s námi o DVD Panna. Majitelka krachujícího penzionu Piskořová nutí kvůli penězům dceru Kláru do sňatku se starším architektem Kacíkem. Klára se však tajně zasnoubí s Prokopem, číšníkem v jejich penzionu, a aby to nebylo málo, začne Kláře nadbíhat i bankéř Jonát. Když rodiče nutí Kláru k rozhodnutí, prohlásí statečně, že už není tak úplně nevinná...

Nápovědu hledejte na www.filmexport.cz. Tamtéž můžete využít i slevu 20 % na nákup v e-shopu společnosti Filmexport Home Video. Stačí zadat tento slevový kód: B2R3Z. Platí pro objednávky nad 200 Kč do 2. srpna 2018.

Soutěž probíhá do 18. července 2018. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.