Soutěž o DVD Studujeme za školou!

Soutěžte s námi o film Studujeme za školou! Na tři vylosované čeká DVD s komedií  Miroslava Cikána. Studenti oBchodní akademie celý rok biflují nudné učebnice přísných profesorů, když se však vydají na prázdninovou praxi přímo do terénu, je jim učivo nanic! První střetnutí s obchodní realitou pro tři z nich tak dopadne věru neslavně…

Nápovědu hledejte na www.filmexport.cz. Už teď ale můžete využít slevu 20 % na nákup v e-shopu společnosti Filmexport Home Video (www.filmexport.cz).  Stačí zadat tento slevový kód: 97STM – platí pro objednávky nad 200Kč do 7. prosince 2017.

Soutěž probíhá do 20. listopadu 2017. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.