Vyhrajte knihu Naše vlčice Flocke

Kniha Naše vlčice Flocke popisuje příběh vlčete, které ve věku tří dnů přišlo o svou matku i sourozence. Tanja Askani se vlčete ujala, aniž by tušila, co to pro její další život bude znamenat... Tak mládě vyrůstalo v prvních měsících života v její domácnosti pouze se psy a lidmi, což přinášelo nečekané situace a nemalé problémy.

Jednu ze tří knih Naše vlčice Flocke můžete vyhrát, když správně odpovíte na následující soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování.


Soutěž probíhá do 15. června 2018. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.