Vyhrajte knihu Wild

Tentokrát máte možnost vyhrát knihu nazvanou Wild, jejímž autorem je Reinhold Messner. Publikace vypráví příběh Shackletonovy expedice, která si v roce 1914 dala za cíl přejít Antarktidu. Jejich loď Endurance se však rozdrtí o ledovec dřív, než expedice vůbec dorazí k výchozímu bodu. Po celých pět měsíců muži driftují na ledové kře směrem na sever a nakonec se zachrání na ostrůvku, na kterém by je nikdo nehledal – vždyť toto místo neznají ani velrybáři. A na­víc v Evropě zuří první světová válka…

Jednu ze tří knih zařazených do soutěže můžete vyhrát, když správně odpovíte na následující soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování.

Soutěž probíhá do 31. ledna 2019. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.