Předplatné 100+1

Poslechněte si narozeninový spot s Bolkem Polívkou

Klikněte na šipku a spusťte radiospot!

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné 100+1 zahraniční zajímavost právě nyní:

  1. Ekonomické předplatné na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + mapa Celoroční noční oblohy jen za 658 Kč. Oproti trafice ušetříte 60 Kč, tj. 8 %.
  2. Předplatné se Speciály obsahuje 20× 100+1 zahraniční zajímavost + 4x speciál + mapa Celoroční noční oblohy. Za předplatné se Speciály zaplatíte nyní pouze 898 Kč. Oproti trafice ušetříte 140 Kč, tj. 14 %.
  3. Předplatné na 2 roky se Speciály a knihou obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + 8x speciál + mapa Celoroční noční oblohy + kniha Tváře světa. Za předplatné na 2 roky se Speciály a knihou zaplatíte nyní pouze 1796 Kč. Oproti trafice ušetříte 280 Kč, tj. 14 %.

   Mapa sluneční soustavy 

Tato nabídka platí od 3. 10. 2016 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 20 po sobě jdoucích čísel. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

Vyzkoušejte stoplusjedničku

Skočte si ve středu pro stoplusjedničku do trafiky anebo ji neváhejte vyzkoušet přímo ve své schránce. Objednáte-li během víkendu, časopis se složenkou Vám přijde ve středu: