Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 718 Kč. Oproti trafice ušetříte 141 Kč, tj. 16 %

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „Nejkrásnější fotograie z Hubbleova teleskopu“ vynikající příležitost podrobně poznat dálavy Sluneční soustavy neovlivněné zemskou atmosférou. Nádherné obrazy vesmíru pořízené jedním z nejdůležitějších dalekohledů v historii astronomie, které poskytly řadu zásadních všdeckých poznatků o blízkých i vzdálených končinách kosmu.
  2. speciál  „Úspěchy a prohry éry raketoplánů“ obsahuje dosud nepublikované skutečnosti, odvážné mise, nedokončené projekty, úžasné fotograie a neuvěřitelné příběhy sestavené klíčovým autorem našeho časopisu - Tomášem Přibylem.

 2. Předplatné „SPECIÁL na 2 roky obsahuje 20× Tajemství vesmíru + 4x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA kniha Nejkratší dějiny života ve vesmíru! Za předplatné zaplatíte pouze 1436 Kč. Oproti trafice ušetříte 282 Kč, tj. 16 %.

  Dárek zdarma!
  Kniha Nejkratší dějiny života ve vesmíru v hodnotě 199 Kč
  Autor: Harald Lesch, Harald Zaun
  Reportáž o 13,7 miliardách let vzniku a zániku. Jak vznikl moderní člověk, jak se zrodil život na Zemi? Jak se zrodily naše planeta, hvězdy a galaxie a náš vesmír? Vydejte se na exkurzi časem a prostorem. Povede od velkého třesku a počátku času přes vznik hmoty a prvních forem života až k explozi vědění lidstva. Autoři na své cestě vedoucí miliardami let se nenechávají odradit nemožností podat veškerý výklad a opírají se o vědomosti, ke kterým se dnes hlásí většina vědců. Vyprávějí o dějinách přírody pojatých jinak a představují vlastní verzi dějin lidstva – dějin, které by měl každý znát.

 3. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + Celoroční mapa noční oblohy jen za 599 Kč. Oproti trafice ušetříte 100 Kč, tj. 14 %.

Celoroční mapa noční oblohy

 Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 30. 3. 2017 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění