Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 718 Kč. Oproti trafice ušetříte 141 Kč, tj. 16 %

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „Nejkrásnější fotograie z Hubbleova teleskopu“ vynikající příležitost podrobně poznat dálavy Sluneční soustavy neovlivněné zemskou atmosférou. Nádherné obrazy vesmíru pořízené jedním z nejdůležitějších dalekohledů v historii astronomie, které poskytly řadu zásadních všdeckých poznatků o blízkých i vzdálených končinách kosmu.
  2. speciál  „Úspěchy a prohry éry raketoplánů“ obsahuje dosud nepublikované skutečnosti, odvážné mise, nedokončené projekty, úžasné fotograie a neuvěřitelné příběhy sestavené klíčovým autorem našeho časopisu - Tomášem Přibylem.

 2. Předplatné „SPECIÁL na 2 roky obsahuje 20× Tajemství vesmíru + 4x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA kniha Elon Musk. Za předplatné zaplatíte pouze 1436 Kč. Oproti trafice ušetříte 282 Kč, tj. 16 %.

  Dárek zdarma!
  Kniha ELON MUSK v hodnotě 399 Kč
  Autor: Ashlee Vance
  Když v Silicon Valley hledali nový idol po Stevu Jobsovi, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly dva hlavní motivy: elektromobily a létání do vesmíru. Dozvíte se, jak si předchozím podnikáním vydělal dostatečné prostředky na uskutečnění svého snu - jeho srdeční záležitosti – vesmíru. Projekt SpaceX měl za cíl levněji než zavedené korporace dopravovat náklad na oběžnou dráhu. Musk při náročném vývoji raket Falcon takřka finančně vykrvácel, ale svůj sen nakonec uskutečnil a získal velký kontrakt od NASA. Také myšlenka na čistou energii a čistou planetu jej přivedla k rozjezdu automobilky Tesla Motors a k investici do fotovoltaické společnosti SolarCity.

 3. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + Celoroční mapa noční oblohy jen za 599 Kč. Oproti trafice ušetříte 100 Kč, tj. 14 %.

Celoroční mapa noční oblohy

 Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 6. 10. 2016 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění