Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 718 Kč. Oproti trafice ušetříte 141 Kč, tj. 16 %

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „Nejkrásnější fotograie z Hubbleova teleskopu“ vynikající příležitost podrobně poznat dálavy Sluneční soustavy neovlivněné zemskou atmosférou. Nádherné obrazy vesmíru pořízené jedním z nejdůležitějších dalekohledů v historii astronomie, které poskytly řadu zásadních všdeckých poznatků o blízkých i vzdálených končinách kosmu.
  2. speciál  „Úspěchy a prohry éry raketoplánů“ obsahuje dosud nepublikované skutečnosti, odvážné mise, nedokončené projekty, úžasné fotograie a neuvěřitelné příběhy sestavené klíčovým autorem našeho časopisu - Tomášem Přibylem.

 2. Předplatné „SPECIÁL na 2 roky obsahuje 20× Tajemství vesmíru + 4x speciál + Celoroční mapa noční oblohy + DÁREK ZDARMA kniha Vzhůru do Vesmíru! Za předplatné zaplatíte pouze 1436 Kč. Oproti trafice ušetříte 282 Kč, tj. 16 %.

  Dárek zdarma! - ROZEBRÁNO
  Kniha Vzhůru do Vesmíru! v hodnotě 229 Kč
  Autor: Michal Polák
  Dnes bereme starty kosmických raket téměř jako již něco samozřejmého. Byla ovšem doba, a nikoli tak dávná, kdy celá kosmonautika byla prakticky ještě v plenkách a kdy její vývoj určovalo především soupeření USA a SSSR během studené války. Ačkoli mnohé z toho bylo tehdy popoháněno politickými a vojenskými zájmy, byla to především doba vzrušujících technických objevů, které posouvaly hranice lidských možností, doba, kdy se lidstvu podařilo řadou pokusů, omylů, ale i tragédií splnit si jeden ze svých odvěkých snů – vydat se do Vesmíru. Poznejte i vy, jak se odvíjela tato dobrodružná cesta vyžadující velkou odvahu a odhodlání a přinášející štěstí, ale i životní zklamání. Odkryjte, kdo stál u zrodu dnešní kosmonautiky a jaké lidské příběhy se proplétaly v pozadí velkých objevů.

 3. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + Celoroční mapa noční oblohy jen za 599 Kč. Oproti trafice ušetříte 100 Kč, tj. 14 %.

Celoroční mapa noční oblohy

 Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 25. 11. 2016 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění