Předplatné Živá historie

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Živé historie právě nyní:

  1. Roční předplatné na 10 výtisků magazínu Živá historie + uvítací balíček jen za 598 Kč.
  2. Historický komplet A obsahuje 10x Živá historie s dárky + 10x Tajemství české minulosti + pořadač pro archivaci + uvítací balíček +  BONUS ZDARMA až za 690 Kč (kniha dle volby I.-III.). Za celý komplet zaplatíte jen 1197 Kč.
  3. Historický komplet B obsahuje 10x Živá historie s dárky + 10x Tajemství české minulosti + 4× Kauzy + pořadač pro archivaci + uvítací balíček +  BONUS ZDARMA až za 999 Kč (kniha dle volby I.-VI.). Za celý komplet zaplatíte jen 1396 Kč.

Uvítací balíček pro nové předplatitele obsahuje věrné reprinty starých map a dokumentů (platí vždy dle nabídky v aktuální Živé historii ke dni objednávky).

Jedinečné BONUSY ZDARMA k  Historickému kompletu A, B

  1. Starověké Řecko
  2. Muž, který rozluštil hieroglyfy
  3. Volá Londýn
  4. Rakousko-uherská monarchie
  5. Česko: Otův historický atlas
  6. Starověký Egypt

      

   

Tato nabídka platí od 12. 10. 2017 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel, tj. na rok. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění