Objednávka knih Protektorát a První republika

Okupace, odboj, denní život

  • Druhá kniha Živé historie
  • Obsahuje 69 artefaktů – kopií unikátních historických dokumentů
  • CD s 50 historickými nahrávkami
  • K dostání v knihkupectvích

Polygrafické provedení

Publikace má mimořádně kvalitní zpracování, dokonalý tisk na matném křídovém papíru o vysoké gramáži, uvnitř mapu Protektorátu Čechy a Morava a desítky dalších vložených příloh (některé z nich jsou oboustranné, celkem jde o 69 různých artefaktů). Je uložena v lesklém pouzdře o vnějším rozměru 25 × 32 × 5 cm, celková hmotnost je přes 2 kg. 

Vložené artefakty

Jedná se o typ knihy s vloženými artefakty. Nejde o pouhé reprinty. Naší snahou byly co nejvěrnější repliky unikátních dobových dokumentů, které se rozměry, strukturou papíru či skládáním téměř blíží originálu. Pro autentický dojem jsme použili i reliéfní protlačení, např. na říšské pečeti na výnosu o zřízení protektorátu nebo na vkladní knížce či občanské legitimaci.

Zjistěte více o vložených artefaktech a knize na speciálním webu.

Objednejte.

 

Dějiny, osobnosti, denní život

  • První kniha Živé historie
  • Obsahuje 59 artefaktů – kopií unikátních historických dokumentů 
  • CD se 47 historickými nahrávkami
  • K dostání v knihkupectvích

Polygrafické provedení

Kniha má luxusní a reprezentativní zpracování, dokonalý tisk na kvalitním matném křídovém papíru, všitou mapu ČSR a 49 dalších vložených příloh (některé z nich oboustranné, celkem jde o 59 různých artefaktů). Je uložena v lesklém pouzdře o vnějším rozměru 25 × 32 × 5 cm, celková hmotnost publikace s přílohami a pouzdrem je přes 2 kg.

Vložené artefakty

Jedná se o typ knihy s vloženými artefakty. Více než o pouhé reprinty jsme se snažili o co nejvěrnější repliky historických dokumentů – většina příloh zachovává rozměr originálu, přibližujeme typ i barvu papíru. U dokumentů, jako je kupříkladu řidičský průkaz, dodržujeme sklad stránek.

Zjistěte více o vložených artefaktech a knize na speciálním webu.

Objednejte