Předplatné mimo ČR - Slovensko, Evropa, USA...

Vydavatelství Extra Publishing nezajišťuje prodej ani doručování předplatného mimo Českou republiku. Využijte prosím služeb našich partnerů anebo buďte s námi kdekoliv díky našim elektronickým vydáním.

Vzhledem k častým dotazům informujeme, že cena v zahraničí je dána pouze zvýšenými náklady za poštovné, lokálními podmínkami (Slovensko: poštovné Slovenské pošty, výše DPH) a marží partnera. Vydavatelství za výtisk prodaný do zahraničí inkasuje přibližně stejnou částku jako za výtisk prodaný v ČR.

Slovensko

MediaprintKapa Bratislava - on-line objednávka časopisů

infolinka (volejte ze Slovenska): 0800 188 826

Evropa, USA a celý svět

Obraťte se prosím na firmu MONITOR-CZ, která zasílání do zahraničí (do celého světa) zajišťuje. E-maily:

predplatne@monitor-cz.cz
knyttlova@monitor-cz.cz

telefony: +420 220 875 514, +420 283 872 568
fax: +420 283 872 567

Elektronické verze časopisů Extra Publishing

Skvělou možností, jak číst naše časopisy na celém světě je jejich elektronické vydání. Dostanete se tak i k mnoha archivním, v tištěné podobě již nedostupným, výtiskům. K dispozici jsou tyto tituly: 

E-časopisy nabízíme v aplikaci  100+1 kiosek

Aplikace pro mobilní telefony Apple iPhone a telefony se systémem Android. Najdete zde kompletní naši nabídku, lze kupovat starší i nová čísla či pořídit si předplatné. Časopisy zde pořízené můžete pak číst i na webu.

Obecně platí: O zakoupená vydání již nikdy nepřijdete. V případě, že titul z knihovny smažete, můžete jej opětovně nahrát, samozřejmě ZDARMA. Systémy si vše pamatují.