Soutěž o parádní historický komiks!

Kdo by neznal Alexandra Velikého?! Krále, který dobyl obrovskou říši na třech kontinentech… Už jako malý prý zkrotil divokého koně, kterého nikdo nedokázal osedlat, a ten ho pak doprovázel až do Indie. Příběh neporazitelného Makedonce lze podat mnoha způsoby už proto, že některé věci o něm prostě nevíme.

Jedno vyprávění právě teď nabízí komiks z nové edice nakladatelství Lingea. Neboj, nejsou to žádné výmysly, jelikož autory v rozletu usměrňoval historik. Ukázku najdeš na následujících stranách a knížku můžeš také vyhrát, pokud znáš odpověď na Alexandrovu otázku.

Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Plynárenská 499/1, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.