Vyhrajte knihu Krajina s vlky – Honba za přízrakem Gévaudanu

Tentokrát máte možnost vyhrát knihu Krajina s vlky – Honba za přízrakem Gévaudanu, jejímž autorem je Jaroslav Monte Kvasnica a vydalo ji nakladatelství Élysion. Jde o volně navazující druhý díl, v němž se autor například zabývá vlky chovanými v zajetí soukromými osobami, a především se vydává po stopách tajemné Gévaudanské bestie, která měla svého času na svědomí údajně více než stovku lidských obětí.

Jednu ze tří knih zařazených do soutěže můžete vyhrát, když správně odpovíte na následující soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování.

 

Soutěž probíhá do 26. května 2019. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.