Vyhrajte knihu Lezci svobody

Kniha Lezci svobody popisuje příběh výjimečných horolezců. Vyrůstali a žili v nesvobodném Polsku, a přesto se z nich stali jedni z nejuznávanějších himálajských lezců. Autorka knihy Bernadette McDonaldová polské horolezce osobně znala a navíc poskládala obrovské množství dokumentů a svědectví. Kniha obsahuje i přehlednou chronologii všech zásadních polských výstupů na vrcholy Himálaje.

Jeden ze tří exemplářů knihy Lezci svobody, kterou vydalo nakladatelství Jota, můžete vyhrát, jestliže správně odpovíte na následující otázku a budete mít štěstí při losování:

 
1 Start 2 Complete

Soutěž probíhá do 27. září 2019. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.