Vyhrajte knihu Sloni žijí do sta let

Sloni žijí do sta let je cestopis prostorem i časem, příběh o náhodách, zrání a stárnutí. Kniha o návratech nejen na Srí Lanku vychází ke 100. narozeninám Miroslava Zikmunda. Se svým celoživotním parťákem Jiřím Hanzelkou procestoval Miroslav Zikmund celkem 83 zemí světa. V roce 2000 se již potřetí vydal na Srí Lanku, tentokrát však s Petrem Horkým a Miroslavem Náplavou. Jejich putování je protknuto nejen výpravami k posvátným chrámům, které už po staletí stráží sošky buddhů, ale i návštěvami u nevšedních osobností, jakými byl například spisovatel Arthur C. Clarke nebo slavný srílanský tanečník a Miroslavův dávný přítel Čitrasena.

Jeden ze tří exemplářů knihy Sloni žijí do sta, kterou vydalo nakladatelství Jota, můžete vyhrát, jestliže správně odpovíte na následující otázku a budete mít štěstí při losování.

 

 

Soutěž probíhá do 26. května 2019. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.