Vyhrajte knihu Umění přežít

Kniha Umění přežít od Laurence Gonzalese obsahuje až neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy, které jsou rámovány zázračným přežitím autorova otce při letecké katastrofě na konci druhé světové války. Muž, jenž měl zahynout, ale nestalo se tak, stál u zrodu neskonalé touhy svého syna přijít na kloub otázce, na niž se jen těžko hledá odpověď – proč někdo přežije, a někdo ne.

Jeden ze tří kusů knihy Umění přežít, kterou vydalo nakladatelství Jota, můžete vyhrát, jestliže správně odpovíte na následující otázku a budete mít štěstí při losování.

Soutěž probíhá do 15. června 2018. Pořadatelem soutěže je Extra Publishing, s. r. o. Odesláním odpovědi výslovně souhlasíte s tím, že pořadatel soutěže, obchodní firma Extra Publishing, s.r.o., Bubeníčkova 9, 602 00 Brno, IČ: 27689247, DIČ: CZ27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje: jméno, příjmení, ulice, číslo, město, PSČ, e-mail k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky.