Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Podzimní akce pro čtenáře našich magazínů

Vážení čtenáři, zajistili jsme Vám časově omezenou možnost zakoupit nádherně ilustrovanou rodinnou knihu, uznávané autorky Lucie Seifertové, Dějiny udatného českého národa se zajímavou slevou!

Pozor, akce platí pouze pro objednávky přijaté do čtvrtka 31. října 2013 a nemůžeme ji prodlužovat. Děkujeme za pochopení. Objednávejte níže na této stránce.

Lucie Seifertová: Dějiny českého národa

Místo 669 Kč zaplatíte pouze 499 Kč  (sleva 170 Kč)

          

Když rozložíme knihu jako harmonikové leporelo, otevře se před námi devět metrů široká krajina, v níž se odehrávají drobné děje ze života pravěkých lovců, zavítáme na obřad keltských druidů a přes dění na  Velké Moravě zamíříme do období třicetileté války, baroka, obrození až zavítáme do kapitalismu. Fakta, informace, chronologické tabulky ke všem obdobím, nechybí ani komiksové textíky a kreslené postavičky, které umožní hledět na minulost a naše předky s humorem, nadsázkou a ironií. Můžete si vyhledat různé letopočty, spočítat, kolik let uplynulo od vynálezu knihtisku, nebo si prostě jen tak číst a číst.

Kniha získala následující ocenění:
• Magnesia Litera za knihu pro děti a mládež,
• Zlatá stuha v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro děti,
• Zlatá pečeť za polygrafické zpracování.

Kniha má rozměr 215 × 297 mm a 88 barevně ilustrovaných stran

Speciální balíček: kniha Dějiny českého národa + seriál na třech DVD

V balíčku můžete zakoupit výhodný komplet knihy a animovaného seriálu Dějiny udatného českého národa na třech DVD. Jedná se o stojedenáct tříminutových grotesek, které popisují velice vtipně dějiny naší kotliny od lovců mamutů až po současnost. Cestami do historie provází hlas Jiřího Lábuse.


Seriál obdržel několik cen:
• Elza za nejlepší animovaný pořad,
• Trilobit za nejlepší animovaný seriál,
• nominaci na cenu TýTý.

Místo 1168 Kč zaplatíte pouze 828 Kč  (sleva 340 Kč)


Objednávkový formulář

Akce platí do 31. října 2013. Kontaktní e-mail: dejiny@epublishing.cz

Objednávka vám bude expedována do 5 pracovních dnů na dobírku (přičítá se dobírkovné 99 Kč), v případě platby bankovním převodem se přičte pouze poštovné a balné 69 Kč.