ExtraReader.cz: 50% sleva na eKnihu Skleněný pokoj

Skleněný pokoj
18. duben je Mezinárodní den ochrany památek a historických sídel. K tomuto dni jsme proto vybrali a o 50 % zlevnili eKnihu Skleněný pokoj od Simona Mawera

Slevová akce této knihy potrvá od 18. do 25. dubna. Během tohoto týdne máte možnost zakoupit si eKnihu Skleněný pokoj za pouhých 135 Kč, původní cena je 269 Kč.  

Román inspirovaný skutečným osudem vily Tugendhat, vás zaujme od první věty. Na pozadí příběhu jejích majitelů zrcadlí tragédii celého českého národa. Vysoko na kopci nad Brnem ční zázračný dům. Postaven na míru židovsko-křesťanskému novomanželskému páru vyzařuje bohatství, sebevědomí, krásu a majestátnost. Avšak jen do chvíle, než do země vstoupí nacistické vojsko a manželé musí vilu i zemi opustit. Autorem románu Skleněný pokoj je populární britský autor Simon Mawer, jehož dosud nejůspěšnějším románem je Mendelův trpaslík – k zakoupení také na ExtraReader.cz.

Elektronická verze:

  

Chcete-li svoji eKnihovnu doplnit novinkami, pak doporučujeme thriller Game o moderních IT technologiích, nabitý akcí, překvapivými zvraty a nečekanými rozuzleními

nebo eKnihu Nelehký den – příběh člena týmu Seal, který vám nabízí otevřenou výpověď jednoho vojáka o průběhu zabití vůdce teroristické skupiny Al-Káidy Bin Ládina. 

Přejeme extra čtení s knihami z ExtraReader.cz!