ExtraReader.cz: 50% sleva na odborné eKnihy

Všechno je jinak
Milí čtenáři, od 20. do 31. ledna jsme ve spolupráci s nakladatelstvím Grada Publishing připravili slevovou akci na odborné elektronické knihy. Za polovinu běžné ceny nyní zakoupíte tituly z oblasti PC, financí, zdraví, životního stylu či osobního růstu

Kompletní seznam zlevněných elektronických knih najdete zde.

Excel 2010 – Král Mojmír

Kniha vás seznámí s novým prostředím Excelu a provede vás od nejjednodušších úprav pracovního prostředí (listu, dokumentu, buňky) přes zadávání vzorců do buněk až po vytváření jednoduchých tabulek, jejich formátování a úpravy. Stranou nezůstanou ani možnosti prezentování dat v grafech a jejich vytištění.

Elektronická verze:

   

Moderní Business English – Lisa Förster, Sabina Kufner

Kniha vám pomůže rozšířit si slovní zásobu, prohloubit znalosti gramatiky a osvojit si elegantní, skutečně anglické slovní obraty. Je vynikající pomůckou pro zvládnutí mnoha různých situací, které se často vyskytují v každodenním pracovním životě. 

Elektronická verze:

   

Umění vyjednávat a přesvědčit v obtížných situacích – Matthias Schranner

Tato ojedinělá knížka je plná speciálních strategií a taktik, které vás připraví na vyjednávání právě v těchto složitých případech. Rádcem vám bude uznávaný autor, který trénuje manažery pro náročná vyjednávání a úspěšně pracoval jako vyjednavač pro policii.

Elektronická verze: