ExtraReader.cz: BESTSELLER Jídlo na prvním místě a další

Jídlo na prvním místě
Buďte fit během jednoho měsíce, zlepšete si kvalitu spánku, náladu i pocit ze sebe samého. Poznejte, co je životní elán a zbavte se celé škály nemocí včetně těch civilizačních. Návod, jak na to, je snadný. Přečtěte si uznávaný světový bestseller Jídlo na prvním místě aneb Změňte svůj život k nepoznání

Jídlo na prvním místě – Vyzkoušejte Whole30 a změňte svůj život k nepoznání aneb paleo mýtů zbavené

Kniha Jídlo na prvním místě nabízí rozumnou a trvale udržitelnou cestu, jak už navždy změnit styl stravování a s ním i svůj život – a to nečekaným způsobem. Úspěch vám zaručí program Whole30, účinný třicetidenní nutriční restart Dallase a Melissy Hartwigových. 

Autoři vám ukáží, proč mohou určité potraviny negativně ovlivnit to, jak vypadáte, jak se cítíte a jak žijete – i v ohledech, které by vás nikdy nenapadlo spojovat si s jídelníčkem. Navíc vám představí dlouhodobou strategii, jak dobře jíst, a nabídnou vám srozumitelný a podrobný akční plán, který vám pomůže nastavit si zdravý metabolismus, uzdravit trávicí trakt, zklidnit systémový zánět a vypořádat se s nezdravými chutěmi a návyky – a celkově se vztahem k jídlu.

Kniha psaná se směsí vtipu, tvrdé lásky a zdravého rozumu v sobě spojuje nejnovější vědecké výzkumy a dlouhodobé zkušenosti autorů. Přináší příběhy těch, kteří program s úspěchem absolvovali, nákupního průvodce, návod pro plánování jídelníčku, recepty na lahodná jídla a rozsáhlý seznam materiálů ke studiu.

A navíc! Kniha je doplněna úchvatnými barevnými fotografiemi pokrmů. 

Elektronická verze:

   

A jaké další novinky nesmíte minout?

Spánek – Haruki Murakami

„Je to už sedmnáct dní, co nemůžu spát,“ tak začíná povídka Harukiho Murakamiho, jejíž protagonistkou je zdánlivě obyčejná žena v domácnosti. Vlivem různých nečekaných okolností připomíná její noční život výlet do mimosmyslového prostoru. Ve světě, který je naprosto odlišný od našeho, prozkoumává svou rodinu, sama sebe, i význam života a smrti.

Elektronická verze:

   

Sexy vrásky a velké lásky – India Knightová

Sexy vrásky a velké lásky je čtvrtý román Indie Knightové. Stvořila nesmírně zábavný a upřímný příběh, který bez servítků vypovídá o aktivní, ale stárnoucí ženě na vrcholu sil. Stejně jako pro drtivou většinu žen je pro ni důležitý vzhled a úzce souvisí se vším, co se nadále v jejím životě děje.

Elektronická verze:

   

Smrt krásných srnců, Syn celerového krále – Ota Pavel

Smrt krásných srnců Soubor povídek o povedeném tatínkovi, mamince, bratrech, o dětství prožitém v těžké době války s židovskou hvězdou na kabátě, o rybách, přírodě, vzácných lidských vztazích.   Syn celerového krále V souboru povídek Syn celerového krále soustředil Ota Pavel literární portréty slavných sportovců své doby. Jejich sportovní dráhu, vítězství či prohry popisuje Ota Pavel s velkou vnímavostí a notnou dávkou citu. Se zručností už starého literáta zachytil dramata lidí, kteří hledají a nalézají hranice svých možností, ale současně nalézají také pravdu o sobě a světě kolem.

Elektronická verze: