ExtraReader.cz: elektronické knižní novinky tohoto týdne

Spaste ryby!
Milí čtenáři, ani tento týden není na knižní novinky skoupý. Opět vychází skvělé elektronické tituly, které by vám v eKnihovně rozhodně neměly chybět

Nakladatelství Kniha Zlín vydává eKnihu – román Spaste ryby! vlámské autorky Annelies Verbeke, jež je milostným příběhem o bolesti nad ztracenou láskou, kterou se hlavní hrdinka Monique Champagne, v roli mladé spisovatelky, snaží přebít pokusem o záchranu ryb jakožto druhu. Svou literární kariéru Monique rázně ukončí ve chvíli, kdy ji opustí partner. Aby zahnala zoufalství, vrhne se se vší rozhodností do boje o záchranu ryb, čím jiným než psaním a publikováním článků, v nichž kritizuje nadměrný rybolov. 

Elektronická verze:

  

Thriller Motýlí křídla autorky Veroniky Bickerové vydává nakladatelství Fragment. Elenina sestra Laura zahynula před rokem při dopravní nehodě. Elena se pokouší zapomenout, ale jak se jí to má podařit, když o rok později objeví takřka na stejném místě další mrtvou dívku? Když pak Eleně začnou chodit anonymní dopisy a kolem domu se potloukají zakuklené postavy, začne hledat pravdu na vlastní pěst…

Elektronická verze:

  

eKniha Ztraceni v Shangri-La je skutečným příběhem leteckého neštěstí, nebezpečí a nejneuvěřitelnější záchranné misi druhé světové války. Autorem knihy je americký profesor žurnalistiky Mitchell Zuckoff, eKnihu vydává nakladatelství JOTA.

Více než 50 odborných eKnih vydává nakladatelství Grada Publishing – Zakázané přesvědčovací techniky, Jak psát reklamní text, Odborné kreslení, Psychologie pro ekonomy a manažery a jiné.

Do 22. března máte možnost zakoupit zlevněný titul Lásky Napoleona Bonaparta jen za 80 Kč.  

Přejeme pohodový týden s eKnihami od Extrareader.cz!