ExtraReader.cz: nové světové bestsellery & archivní vydání 100+1 ZZ

Útěk z tábora 14
Milí čtenáři, přinášíme vám výběr těch nejlepších elektronických knih a časopisů, které vám zpříjemní letní dovolenou, prázdniny i volné chvíle. Co nesmíte určitě minout? Světový bestseller Útěk z tábora 14, neodolatelný román Božský bastard nebo nová archivní vydání časopisu 100+1 ZZ!

Kromě skvělých novinek jsme pro vás připravili také akční ceny elektronických knih Timothya Ferrise – Čtyřhodinové tělo můžete zakoupit za 219 Kč (běžná cena 400 Kč) a Čtyřhodinový pracovní týden za pouhých 159 Kč (běžná cena 250 Kč). Slevová akce potrvá od 18. do 25. 7. 2013.

NEJLEPŠÍ NOVINKY V NAŠEM E-SHOPU ELEKTRONICKÝCH KNIH

Útěk z tábora 14, autor Harden Blaine – autentické svědectví z pracovních táborů v Severní Koreji, světový bestseller 

Pracovní tábory pro politické vězně existují v Severní Koreji dvakrát déle než ruské gulagy, podle odhadů v nich žije přes dvě stě tisíc lidí. Sin se v táboře narodil. Protože trpěl podvýživou, má menší a drobnější postavu. Paže má zkřivené namáhavou prací a záda zjizvená popáleninami z doby, kdy ho mučili ohněm. Kůže nad stydkou kostí nese jizvu po vpichu háku, jímž ho dozorce přidržoval nad plameny. Holeně na obou nohách má od kotníků po kolena znetvořené od elektrického plotu z ostnatých drátů, které nesplnily svůj účel, protože neudržely chlapce uvnitř Tábora 14.

 

Elektronická verze:

   

Božský bastard, autor Christina Lauren – bestseller New York Times 

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.

Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Elektronická verze:

   

Furioso, Carin Bartosch Edström – pětihvězdičkový román

Příběh, ve kterém udává tón sexualita, zločin a Mozart. Ženské smyčcové kvarteto Furioso se připravuje na cestu na odlehlý švédský ostrov, kde má nahrávat nové album. Jejich šéfku Louise Armstahlovou však postihne náhlé zranění ruky, kvůli kterému nemůže hrát. Ve snaze zachránit projekt se rozhodne požádat dávného přítele, váženého houslistu Raoula Liebeskinda, který žije v New Yorku, aby zaujal její místo. Jenže Liebeskind má za sebou barvitou historii dostaveníček a vášnivých vztahů s ostatními členkami uskupení. V kvartetu to začne pořádně vřít ještě před jeho příjezdem.

 

Elektronická verze:

   

Nová archivní vydání 100+1 ZZ

V e-shopu elektronických knih a časopisů ExtraReader.cz najdete již 36 archivních vydání legendárního časopisu 100+1 ZZ. Nová jsou čísla 23/1983, 10/1983, 22/1982 a 14/1982, cena je 27 Kč. Všechna vydání 100+1 ZZ najdete zde