ExtraReader.cz: pětihvězdičkový román Učiněná katastrofa exkluzivně jen u nás

učiněná katastrofa
Odhalte závěr nejkrásnějšího milostného příběhu 21. století. Román Učiněná katastrofa je z pera úspěšné americké spisovatelky Jamie McGuire, která se do paměti mnoha čtenářů zapsala již bestsellerem Krásná katastrofa. Věříme, že ohromí i vás

Učiněná katastrofa – Jamie McGuire

Než Travisi Maddoxovi zemřela matka, naučila ho dvě věci: Miluj intenzivně. Bojuj ještě intenzivněji.

Travis Maddox & Abby Abernathyová

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI.

ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí.

ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši.

Elektronická verze:

    

Další knižní novinky v elektronické verzi

Noc předtím – Lisa Jackson

Caitlyn Montgomery Bandeauxová se probudila zbrocená krví. Nevzpomíná si na jediný okamžik předešlé noci, kdy byl brutálně zavražděn její manžel. Ví jen to, že stejným způsobem zemřelo až příliš mnoho lidí, které dobře znala.

 

Elektronická verze:

   

Chyť mě – Lisa Gardnerová

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti.  

Elektronická verze:

   

Stavitelé mostů – Jan Guillou 

Román Stavitelé mostů, první díl Guillouovy nejrozsáhlejší románové série Velké století, je nadčasovým příběhem o bratrství, lásce a poslání, který překračuje hranice kontinentů. Jeho hrdinové musejí čelit krutým vánicím v západním Norsku i vedru a zákeřným epidemiím v Německé východní Africe. Je to rovněž příběh o lidstvu a století, které nás všechny utvářelo.

Elektronická verze: