ExtraReader.cz: slevy na vybrané tituly nakladatelství Kniha Zlín

V týdnu od 15. 2. do 22. 2. můžete využít až 75% slevu na výběr titulů nakladatelství Kniha Zlín; ano, čeká na vás i Jo Nesbø a jeho bestsellery.

Milí čtenáři, připravili jsme pro vás parádní cenový pád v e-shopu ExtraReader.cz! V týdnu od 15. 2. (dnes!) do 22. 2. můžete využít až 75% slevu na výběr titulů nakladatelství Kniha Zlín; ano, čeká na vás i Jo Nesbø a jeho bestsellery. Proto neváhejte a podívejte se na konkrétní výběr.

Z nabídky zlevněných titulů vybíráme

 

Lovci hlavLovci hlav, Jo Nesbø: 95 Kč (sleva 74 %)

Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu. Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl.

 

 

Nemesis

Nemesis, Jo Nesbø: 100 Kč (sleva 74 %)

Začal podzim. V jedné bankovní pobočce v centru Osla dostává vedoucí pětadvacet vteřin na to, aby otevřel bankomat, vybral z něj peníze a naházel je do připravené kabely. Bankovní lupič ukáže do bezpečnostní kamery šest prstů, zastřelí jednu ze zaměstnankyň a beze stopy se vytratí.

 

 

NeviditelnýNeviditelný, Mari Jungstedtová: 95 Kč (sleva 72 %)

Na malebném švédském ostrově Gotlandu se blíží letní prázdniny. Helena a Per pořádají v letním domku na západním pobřeží každoroční večírek s přáteli, který končí prudkou žárlivou hádkou. Za svítání se Helena vydává na procházku po pláži a v husté ranní mlze někoho potká. Je nalezena zavražděna.

 

 

PentagramPentagram, Jo Nesbø: 100 Kč (sleva 73 %)

Oslu začíná období prázdnin a dovolených a město zasáhla vlna letních veder. V jednom bytě nedaleko hřbitova Našeho Spasitele začíná ze stropu něco kapat do hrnce s vařícími se bramborami. Ve vodě se tvoří drobné černé chuchvalce. Ve svém bytě v Sofiině ulici leží tou dobou na zemi Harry Hole.

 

 

SněhulákSněhulák, Jo Nesbø: 100 Kč (sleva 75 %)

Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili. Celá rodina užasle zírá z okna. Syn si všimne, že sněhulák je obrácen tváří k domu a…

 

 

Této tiché nociTéto tiché noci, Mari Jungstedtová: 85 Kč (sleva 72 %)

Blíží se začátek adventu a na Gotlandu ztichlém v mrazivém větru padá první sníh. Je vyhlášeno pátrání po 14leté Fanny. Souvisí její zmizení s děsivou vraždou fotografa Henryho Dahlströma, jehož tělo bylo nalezeno před několika týdny?

 

 

VrhnoutVrhnout, Hana Lundiaková: 50 Kč (sleva 75 %)

Jde o prózu na první pohled gramatickou: autorčino psaní se rodí především z kreativního přístupu k lexiku a stylu. Jde o vědomou návaznost na takovou tradici, kterou v 60. letech rozvíjely mj. Bohumila Grögerová nebo (takřka celým svým dílem) Věra Linhartová – o prózu výrazně experimentální.

 

 

Flying foxesFlying foxes, Kristýna Vorlíčková: 50 Kč (sleva 74 %)

Flying foxes je niternou, lehce ironickou zpovědí mladé ženy, která se po zhroucení osobního i profesního života pokouší nalézt ztracenou rovnováhu. Děj novely se odehrává na trase Toronto – Praha – Sydney.

 

 

 

Klec pro majákyKlec pro majáky, Mike Perry: 85 Kč (sleva 75 %)

Duší muž, tělem žena… Omyl přírody, výzva osudu? Šokující, zcela otevřená zpověď muže, který polovinu života prožil v ženské roli, jež mu určilo jeho tělo. Ač cítěním a myšlenkami muž, podřídil se genderovému škatulkování společnosti a zodpovědně přijal svoje mateřství, porodil a sám vychoval dceru.