ExtraReader.cz: únorové 50% slevy & novinky

Milí čtenáři, nepromarněte šanci nákupu elektronických knih s 50% slevou. Pro zamilované i nezamilované knihomoly jsme ve spolupráci s nakladateli připravili valentýnskou slevovou akci. Až do 20. února nabízíme nejlepších 100 eKnih s podtitulem láska, vztah, štěstí... za extra ceny

Do valentýnské slevové akce se zapojilo více než 20 nakladatelů, a díky tomu v seznamu zlevněných eKnih nechybí ani několik bestsellerů – Jak sbalit ženu, Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, Druhý dech či Jacobova obhajoba, jedna z posledních novinek roku 2013. Kompletní valentýnské menu elektronických knih najdete zde.

Prahnete-li po novince, pak sáhněte po eKnize Ohnivý anděl, jež je jedním z nejlepších příběhů od dob Přeletu na kukaččím hnízdem. 

Ohnivý anděl – Yrsa Sigurdardóttir

Detektivní thriller charakterizovaný slovy „žhavé smrtící plameny, ledově chladné lži“ je mrazivý i podmanivý jako sám Island, kde talentovaná autorka žije.

Advokátka Tóra Gudmundsdóttir má toho nejděsivějšího klienta své kariéry. O její služby se zajímá duševně narušený sexuální deviant ve výkonu trestu. Nežádá však osvobození pro sebe. Přeje si propuštění Jakoba, mladíka s Downovým syndromem, který údajně založil požár v ústavu pro nemocné.

Elektronická verze: