ExtraReader.cz: vybíráme extra čtení

Terapie láskou
Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších elektronických knih, které na knižním trhu právě vládnou

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Čtenářský hit, nejprodávanější švédská kniha let 2010 a 2011 a bestseller ve všech severských zemích. Takový je román o stoletém svéhlavém staříkovi Allanu Karlssonovi, který místo velkolepé oslavy svých 100. narozenin podnikne něco zcela úplně jiného. S tím však starosta ani místní tisk nepočítá. Přečtěte si tuto bláznivou knihu a věřte, že překoná všechna vaše očekávání. 

 

Běžná cena: 349 Kč, vaše cena: 189 Kč, ušetříte: 46 %

Elektronická verze:

  

Sněhulák

Celosvětový bestseller a jedna z nejlepších severských detektivek norského spisovatele Jo Nesbøa, která vás pohltí množstvím akčních střetů. Hrdinou detektivního románu je jako v ostatních Nesbøových románech známý a neoblomný kriminalista Harry Hole. Tentokrát pátrá po norském sériovém vrahovi.

Běžná cena: 399 Kč, vaše cena: 199 Kč, ušetříte: 50 %

Elektronická verze:

  

Terapie láskou

Krásná, zábavná, křehká, citlivá, pravdivá a mimořádná je kniha Terapie láskou amerického spisovatele Matthewa Quicka. Hlavní postava románu Pat Peoples je učitelem dějepisu, vracející se právě z psychiatrické léčebny, který věří ve šťastné konce. Šťastným koncem však nemusí být právě život s jeho ženou Nikki, o kterém je Pat tak přesvědčen.

  

Běžná cena: 329 Kč, vaše cena: 249 Kč, ušetříte: 24 %

Elektronická verze:

  

Žítkovské bohyně

Český bestseller je fascinujícím příběhem o výjimečných žítkovských bohyních. Dora Idesová, která je poslední z rodu bohyní, výjimečné schopnosti bohyní nemá. O jejich rodinné historii se však rozhodla napsat a s údivem tak rozkrývá tajemnou tradici. 

 

 Běžná cena: 329 Kč, vaše cena: 189 Kč, ušetříte: 43 %

Elektronická verze:

  

Netopýr

Úspěšná detektivka Netopýr je prvním detektivním románem norského spisovatele Jo Nesbøa, ve kterém se v roli hlavní postavy poprvé objevuje zarputilý kriminalista Harry Hole. Za vyšetřováním vraždy norské dívky odlétá Harry do Austrálie, kde však postupně odkrývá i další vražedné případy. Jejich symbolem je Netopýr.

 

Běžná cena: 369 Kč, vaše cena: 199 Kč, ušetříte: 46 %

Elektronická verze:

  

V kuchyni

Příběh románu britské spisovatelky Monicy Ali se odehrává v prostředí hotelu Imperial. Hlavní postavou je šéfkuchař Gabriel Lightfood, v jehož životě nastane velký zlom, a to kvůli objevu mrtvoly vrátného v hotelovém suterénu. To, co následovalo, se zdálo být nevyhnutelné i naprosto nahodilé zároveň.

Běžná cena: 399 Kč, vaše cena: 239 Kč, ušetříte: 40 %

Elektronická verze:

  

Deník sprosté matky

Dokonalý humoristický román amerického spisovatele Iana Fraziera popisuje rok života svérázné ženy – sprosté mámy. Sprostá máma je matka dvou dětí, vzorná manželka a šikovná hospodyňka, která se každé ráno probouzí s přáním být distinguovanou dámou, chovat se a mluvit slušně. Podaří se jí to? 

Běžná cena: 298 Kč, vaše cena: 199 Kč, ušetříte: 33 %

Elektronická verze:

  

Kamenný déšť

Kamenný déšť je světový, kritikou náležitě oceněný pětihvězdičkový bestseller mladého norského autora Thomase Engera. Autorův debut je první samostatnou knihou z nové kultovní šestidílné série o novináři Henningu Juulovi, který se po dvou letech od tragické události vrací znovu do práce, do redakce internetových novin... kde začíná nový příběh. 

Běžná cena: 319 Kč, vaše cena: 219 Kč, ušetříte: 31 %

Elektronická verze: