ExtraReader.cz: zlevněné thrillery Robina Cooka

Deformace, Robin Cook
Během uplynulého víkendu oslavil americký spisovatel Robin Cook své 73. narozeniny a vy nyní máte možnost, zakoupit si jeho thrillery za extra cenu. Kromě toho nabízíme i elektronickou verzi nejlepší Knihy roku Rybí krev – oceněná prestižní literární cenou Magnesia Litera

Nepropásněte skvělé ceny Cookových thrillerů

Thrillery z oblasti medicíny spisovatele Robina Cooka zakoupíte se slevou (od 90 Kč) do 17. května. 

Přehled eKnih: Blízký konec, Deformace, Nákaza, Sfinga, Stážista, Mutace, Pojistka smrti, Slepota, Stážista, Výnosná smrť

Nejlepší Kniha roku 2013 – eKniha Rybí krev

Románem Rybí krev pokračuje Jiří Hájíček ve své linii venkovských próz (povídkový soubor Dřevěný nůž, romány Zloději zelených koní a Selský baroko) a zavádí nás tentokrát na jihočeský venkov přelomu osmdesátých a devadesátých let dvacátého století.

Rybí krev není nějakým „zeleným románem“, je to především poutavý lidský příběh tří kamarádek z malé vesnice, které osud rozprášil do světa, příběh, v němž se silně ozývá touha po rodinné soudržnosti, a také příběh o síle lásky a odpuštění.

 

Elektronická verze:

  

Magnesia Litera 2013 (Kosmas cena čtenářů) – eKniha Žítkovské bohyně

Český bestseller je fascinujícím příběhem o výjimečných žítkovských bohyních. Dora Idesová, která je poslední z rodu bohyní, výjimečné schopnosti bohyní nemá. O jejich rodinné historii se však rozhodla napsat a s údivem tak rozkrývá tajemnou tradici.

Elektronická verze:

  

Nominace na Magnesia Litera – eKniha Němci

Ve svém novém románu Němci zavádí Jakuba Katalpa čtenáře do prostředí německé rodiny zasažené útrapami první a druhé světové války, do válečných Sudet a poválečné Prahy. Slibný svět hlavní hrdinky, z počátku přímočaře bezstarostný, začíná s přibývajícím časem dostávat trhliny, růžové brýle střídá deziluze a před čtenářem vyvstává otázka – opravdu je možné po tolika letech nalézt pravdu?

Elektronická verze: