LoveStory

Pravdivé příběhy lásky, vášně a zrady

Omlouváme se všem předplatitelům i věrným čtenářům, ale vydávání časopisu LoveStory bylo k číslu 3/2013 zastaveno. V trafikách v tuto chvíli zakoupíte v doprodeji starší výtisky.

Témata z aktuálního čísla

  • Nešťastné lásky božské Emy
  • Bouřlivé volání divočiny
  • Zrozena z touhy a utrpení
  • Romantické hrady Evropy
  • Rudý ďábel a oddaná Božena

Tradice vyprávění milostných příběhů je stará už celá staletí. Svědčí o tom, že se lidé k lásce už od pradávna upínají jako k největší naději a že dává jejich životům smysl. Vztah mezi mužem a ženou totiž od samého počátku hýbe světem. Mění dějiny zemí, je zdrojem energie pro velké umělecké činy a objevy. Láska jde bok po boku s obětavostí a věrností, ale i s vypočítavostí a zradou. Je počátkem každého nového života. Bývá však i cestou k šílenství, sebezničení a čas od času také ke zločinu.

Hlubokých příběhů, jejichž síla vám vezme dech, se v lidské historii stalo nepřeberné množství. Budeme je pro vás vyhledávat. Budeme je vám v LoveStory vyprávět. Odhalíme tajemství známých i neznámých lidí, jejichž život byl milostným citem tak či onak poznamenán. A navrch přidáme kupu zajímavostí o všech věcech, které s největším lidským citem souvisí. 

S LoveStory se zkrátka nikdy nebudete nudit!

Starší vydání časopisu

3/2013
2/2013
1/2013