Nejnovější elektronické knihy na ExtraReader.cz

Japonsko za zrcadlem
Milí čtenáři, přinášíme vám pravidelný přehled těch nejlepších a nejnovějších eKnih. Obohaťte svoji elektronickou knihovnu románem Hvězdy nám nepřály, cestopisem Japonsko za zrcadlem a dalšími skvělými tituly

Světový bestseller, vtipný ale zároveň smutný příběh o lásce a naději Hvězdy nám nepřály od autora Johna Greena.

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vypravěčskému talentu vyznívá velmi působivě.

Elektronická verze:

  

Cestopis Japonsko za zrcadlem od Alana Macfarlaneho

Když se antropolog Alan Macfarlane setkal s Japonskem poprvé, připadal si jako Alenka v Říši divů a zatoužil zemi, její kultuře a zvykům více porozumět. V této knize nás provází všemi stránkami japonské společnosti, od těch nejobecnějších až po ty nejintimnější. Postupně před námi odkrývá mnohostrannou povahu této země a jejích obyvatel. Bez sentimentu a s čestností nám ukazuje Japonsko tak, jak ještě nikdo před ním.

Elektronická verze:

  

Konec prokrastinace – Jak přestat odkládat a začít žít naplno

Autor knihy Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity, přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno?

Elektronická verze:

  

Erotický román Smlouva s Adamem

Prvotina české autorky, která zůstává skrytá pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované trilogie, v němž je vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež ve své naivitě a okouzlení sexem podlehne otci svého žáka. Autorka zároveň barvitě vykresluje i rodinné vztahy a milostné příhody svých dvou kamarádek.

Elektronická verze: