Nejprodávanější daňová publikace právě teď v elektronické verzi

Daňové zákony 2013
Novinkou na ExtraReader.cz je pro tento týden 270stránková publikace Daňové zákony 2013. Autorem každoročního bestselleru je profesorka finančního práva a finanční vědy Hana Marková

Publikace Daňové zákony 2013 obsahuje úplná znění všech daňových zákonů v platném znění k 1. 1. 2013 – zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitostí, zákon o dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitostí, zákon o dani silniční, zákon o DPH, zákon o spotřebních daních (včetně tří ekologických či energetických daní) a daňový řád.


Předností tohoto souboru je vyznačení novelizovaného textu odlišným typem písma. Přehledně jsou zvýrazněny i rozdílné účinnosti zákonů. Významné novely uvozují odborné komentáře pracovníků ministerstva financí, kteří se podílejí na přípravě zákonů.

Elektronická verze:

  

Z jiného koutku doporučujeme elektronické knižní novinky nakladatelství JOTA. Vyznavači historie a 2. světové války bezpochyby zaujme knižní dokument autorky Anny Reidové Leningrad – tragédie obleženého města, fascinující osudy žen, které prošly životy nebo jen postelí největších diktátorů 20. století, přináší kniha Ženy diktátorů od autora Ducreta Dianea nebo skandální vydání knihy o zakladateli serveru WikiLeaks – Julian Assange: Neautorizovaná autobiografie.