Nové tituly od Extra Publishing + nová verze čtečky iReader: čeká vás nejen hromada čtení

Nové tituly od Extra Publishing + nová verze čtečky iReader: čeká vás nejen hromada čtení
Dnes toho máme pro vás víc: Nová verze čtečky iReader. Nové tituly vydavatelství Extra Publishing. Nový katalog časopisů pro rok 2013.

Nová verze čtečky iReader

iReader: elektronická čtečka magazínů pro iPad od českého vydavatelství Extra Publishing. Prostřednictvím aplikace iReader je možné zakoupit aktuální – ale také starší – vydání všech titulů ze segmentu historie, populární vědy, přírody, moderních technologií a počítačů. Jaké jsou novinky v poslední verzi, která je již nyní dostupná vApp Store?

  • Napojení (tohoto) blogu Extra Publishing přímo do čtečky iReader,
  • opravena rotace pro iOS 6 a iPad třetí generace,
  • vylepšen multitasking při stahování časopisů,
  • vylepšena rychlost aplikace,
  • opravena chyba způsobující problémy s nákupem na zařízeních s iOS 6.

Nové tituly vydavatelství Extra Publishing

Mezi nejnovější tituly, které (mimo jiné) můžete přes iReader pohodlně číst, patří Tajemství vesmíru, Svět OBRAZEM a 100+1 zahraniční zajímavost. Připravujeme však další tři naprosto nové tituly, které logicky doplňuje naše portfolio historických magazínů. Ve čtečce iReader A) je naleznete již brzy, B) s maximálním předstihem oproti tištěným verzím. A tedy o jaké novinky jde?

  • Vojska (první číslo na stáncích 23. 11. 2012) 
  • I. světová (první číslo na stáncích 21. 12. 2012)
  • Historická červená knihovna (první číslo na stáncích 14. 12. 2012)

Nový katalog časopisů pro rok 2013

Extra Publishing, největší české vydavatelství populárně-naučných časopisů, pro vás připravilo katalog všech magazínů pro rok 2013. Samozřejmě zdarma. Naleznete v něm kompletní nabídku pro nadcházející rok, všechny typy a varianty předplatného, informace o dárcích a benefitech, všechny termíny vydání v přehledném kalendáři a ceník.

Katalog je již nyní dostupný přes iReader (sekce Extra). Pro ty z vás, kteří iPad/iReader nepoužívají, je katalog vystaven ke stažení na stránkách Extra Publishing (nabídka O nás/Katalog 2013). Jde o 11MB PDF.

___

P. S. A aby toho nebylo málo: připravujeme pro vás vánoční novinku, plníme slíbené přání. Chcete-li číst elektronické verze všech našich časopisů na všech možných chytrých telefonech, tabletech, stolních počítačích a noteboocích (Apple iOS, Andorid, Windows, Mac OS atd.), těšte se na přelom listopadu a prosince 2012.

A aby se kruh uzavřel, k elektronickým časopisům přidáme i elektronické knihy od většiny předních českých nakladatelů. Kódové označení produktu/služby, kterou již brzy představíme, je ER.