Chceš Přežít? Jak na zbrojní průkaz?

Přežít 6/2016
Rádi si zajdete na střelnici? Nebo pořízení zbrojního průkazu teprve zvažujete? Vybíráte si zbraň a chcete se dopodrobna zorientovat v nabídce na trhu? Přemýšlíte o osobní bezpečnosti? Chcete získat přehled o outdoorových a výstrojních novinkách?

Přežít je zcela nový nový časopis, který se věnuje hlavně volnočasovým aktivitám tradičně považovaným především za mužskou doménu. Spolu s námi nahlédnete nejen do světa praktické střelby nebo současných i legendárních zbraní, ale přiblížíme vám také nejmodernější trendy outdooru, chladných zbraní, sebeobrany, airsoftu či adrenalinových dobrodružství.

Jak napovídá název časopisu, zabývat se budeme také vážnějšími tématy, například technikami přežití, které lze uplatnit v případě různých přírodních katastrof. České kotlině se ozbrojené konflikty v posledních desetiletích naštěstí vyhýbaly, ale kdo může zaručit, že to tak zůstane navěky?


Prohlédněte si celý časopis. Klepněte na stránku a listujte!

 

Pokud patříte mezi optimisty, jistě oceníte rady typu jak zvládnout nejrůznější druhy fyzických útoků, ať již nebezpečných individuí nebo divokých zvířat. Zapomínat nebudeme ale ani na špičkovou techniku určenou k překonávání nástrah divočiny, kterou tradičně doplňují tak oblíbené „hračky pro velké kluky“ všeho druhu – nerozbitné telefony, počítače, navigační pomůcky, oblečení a další věci, které nám ulehčují každodenní život i aktivní odpočinek.

Moderní muž se ale přirozeně zajímá také o své zdraví, podpořené kvalitní stravou i nejrůznějšími způsoby cvičení, což vám na našich stránkách přiblíží na slovo vzatí odborníci vyznávající nejrůznější životní styly. S námi si můžete být jistí, že všechny nástrahy moderního světa přežijete!

Prohlédněte si podrobný obsah prvního vydání