PREMIÉRA! Historická červená knihovna LoveStory – Milostná tajemství Oldřicha Nového

PREMIÉRA! Historická červená knihovna LoveStory – Milostná tajemství Oldřicha Nového
Premiérové číslo novinky LoveStory (Historická červená knihovna) vychází 14. 12. 2012. Elektronická verze k dispozici již nyní. O čem časopis je?

Milé čtenářky, milí čtenáři,

otevřeli jste první číslo nového měsíčníku LoveStory? Už to je pro nás důvod k radosti. A pro vás snad bude příjemným počtením vše, co v časopise najdete. Jeho téma je totiž dost možná tím nejpodstatnějším, o čem lze psát i číst. Je to láska v podobě romantické, zralé, vypočítavé i ničivé.

Elektronická verze:

  

Tradice vyprávění milostných příběhů je stará už celá staletí. Svědčí o tom, že se lidé k lásce už od pradávna upínají jako k největší naději a že dává jejich životům smysl. Vztah mezi mužem a ženou totiž od samého počátku hýbe světem. Mění dějiny zemí, je zdrojem energie pro velké umělecké činy a objevy. Láska jde bok po boku s obětavostí a věrností, ale i s vypočítavostí a zradou. Je počátkem každého nového života. Bývá však i cestou k šílenství, sebezničení a čas od času také ke zločinu.

Hlubokých příběhů, jejichž síla vám vezme dech, se v lidské historii stalo nepřeberné množství. Budeme je pro vás vyhledávat. Budeme je vám v LoveStory vyprávět. Odhalíme tajemství známých i neznámých lidí, jejichž život byl milostným citem tak či onak poznamenán. A navrch přidáme kupu zajímavostí o všech věcech, které s největším lidským citem souvisí.

S LoveStory se zkrátka nikdy nebudete nudit!

Příjemné čtení vám přeje Richard Guryča, šéfredaktor