Spouštíme nový web www.stoplusjednicka.cz (TZ 2/2013)

Od 1. května 2013 oficiálně startuje nový web 100+1 zahraniční zajímavost www.stoplusjednicka.cz. Ambicí je do konce roku patřit mezi nejnavštěvovanější portály v kategorii cestování.
Tisková zprávaPraha a Brno, 30. dubna 2013

Do konce roku chce patřit mezi „nej…“ portály v kategorii Cestování

Web doplňuje papírové vydání 100+1 a dalších časopisů z rodiny 100+1, jako je Tajemství vesmíru a Příroda. Každý den zveřejňuje aktuality a zajímavosti ze světa lidí a cestování, vědy, techniky, přírody, vesmíru či historie. Čtenáři si mohou prohlížet velkoformátové fotografie v rubrikách Svět obrazem a Fotoeditorial, které vyniknou zejména na velkých monitorech nebo na tabletech, pro něž je vzhled také přizpůsoben.

Postupně vzniká kompletní databáze zemí světa, která reflektuje aktuální dění, nabízí podrobná data z ekonomiky, politiky, geografie a demografie a shrnuje historii dané země. Redakční materiály doplňují čtenářské, převážně cestovatelské, fotografie, kterých je v tuto chvíli v databázi přes 3 000. Ambicí je do konce roku patřit mezi nejnavštěvovanější portály v kategorii Cestování.

Web www.stoplusjednicka.cz se účastní měření návštěvnosti NetMonitor. Vydavatelství na něm prodává reklamu jak přímo, tak prostřednictvím mediazastupitelství AdActive.