Spustili jsme nový časopis EXTRA pro iPady a iPhony. Je ZDARMA!

Milí čtenáři, možná již nyní stahujete do svého iPadu či iPhonu první vydání časopisu EXTRA. Každých 14 dnů nabídne to nejlepší z časopisů vydavatelství Extra Publishing, ať už jde o titul 100+1 zahraniční zajímavost, Živá historie, Příroda, Tajemství vesmíru, Válka REVUE ad.

Nejde však jen o ukázky z článků, nýbrž o plnohodnotné čtení včetně všech obrázků, boxíků, grafik, zkrátka nebudete o nic ochuzeni. Stačí jen klepnout, časopis do iOS zařízení nahrát a... číst:

Apple iOS Newsstand

V aktuálním vydání tak najdete článek o Tomáši Baťovi z Kauz, o tom, jak vaše podvědomí vnímá reklamy ze 100+1, o kosmické turistice z Tajemství vesmíru, o plážových krabech z Přírody či o Vikinzích ze Živé historie. Všechny články jsou upraveny speciálně pro čtení na tabletech a telefonech s galeriemi velkých obrázků, takže pohodlnému čtení nic nebrání.

Extra #44

Pokud byste měli zájem si v jednotlivých časopisech přečíst i něco navíc, nemusíte běžet do trafiky a shánět papírová vydání. Časopis 100+1 zahraniční zajímavost je stejně jako Extra dostupný ve speciální čtečce, kterou najdete na iOS v Apple Store, na Androidu v Google Play. Ostatní časopisy si můžete pořídit přes náš elektronický kiosek Extra Reader (www.extrareader.cz) a časopis si přečíst ve své čtečce Wooky. Opět existuje jak pro iOS, tak pro Android. Aktuální přehled našich časopisů najdete na předposlední stránce prvního vydání časopisu EXTRA.

Časopis EXTRA v Kiosku/Newsstandu

Tímto krokem chceme ukázat na to, že tradiční papír dokáže elektronická čtečka, ať už je to mobilní telefon nebo tablet, velmi dobře nahradit, a v některých případech je i lepší. Jde například o aktivní mapy, vložená videa nebo nejrůznější infografiky. Ostatně, zůstaňte naladěni na vlně Extra, další vydání vychází už za 14 dnů.

Příjemné čtení vám přejí redakce časopisů vydavatelství Extra Publishing