Tabletová verze 100+1 pro Apple iPad

100+1 pro iPad
Stoplusjednička dostala parádní aplikaci v nativním formátu HTML5. Je rychlá, má spoustu nových funkcí a brzy se objeví i na Androidu a Windows 8

Na svém tabletu (prozatím Apple iPad) již můžete číst časopis 100+1 ve speciální verzi, vyvinuté právě pro tato přenosná (a dříve či později téměř všudypřítomná) zařízení. Elektronické publikování není pro naše magazíny novinkou. Odebírat nás už nějakou dobu můžete na počítačích i tablech pomocí Extra Readeru nebo iReaderu – tentokrát jsme se ale pustili o krok dále.

Místo elektronické kopie tištěného vydání dostáváte k dipozici skutečnou tabletovou verzi, Ta je vyladěna pro pohodlné čtení a dotykové ovládání, obsahuje i multimédia a tam, kde je to vhodné, přidáváme i další materiály v tištěném časopise nepoužité. Zároveň se snažíme, aby vše bylo dostatečně rychlé a nezabíralo zbytečně místo v paměti vašich elektronických hraček. Všechny články si tak můžete (včetně obrázků a ilustrací) přečíst ihned po stažení čísla, některá videa ale mohou vyžadovat aktivní připojení k internetu – jich velikost a kvalitu si pak určíte sami.

Připojení k internetu vám také zajistí bleskurychlou automatickou aktualizaci zakoupených vydání (ale i ukázkového čísla, které je zdarma). I tohle naše tabletové vydání umožňuje: opravit odhalené chyby, drobné nepřesnosti, nebo přinést vylepšení, která nás napadnou až po vydání. Systém Triobo, ve kterém tento časopis vzniká, vše provede bez toho, aniž byste museli stahovat celé číslo znovu.

V padesátém ročníku Stoplusjedničky jsme se prostě rozhodli ukázat, že tento časopis rozhodně nepatří ani v takto pokročilém věku do starého železa. Naopak. Nové technologie, o kterých tak rádi píšeme, nás totiž baví i ve skutečnosti. A samozřejmě nás zajímá i to, jak se „elektrická" Stoplusjednička líbí vám – nápady, připomínky a dotazy ke speciálnímu tabletovému vydání nám můžete posílat na tablety@epublishing.cz.

Jak nakupovat?

Dlouho jsme přemýšleli nad cenou plnotučné elektronické verze. Jedno vydání stojí applovských 2,69 €, tedy zhruba jako malý oběd. Ovšem pozor! V duchu slov Shakespeara – „přátele, jež máš, a jejich lásku věrnou, připoutej k své duši pevnou obručí" – nabízíme vám několik variant předplatného za ceny více než kulantní.

Již při měsíčním předplatném získáváte 33% slevu a kusová cena jednoho vydání padá na úroveň 1,80 €. Při čtvrtletním abonmá pak ihned aktivujete slevu ve výši 50 %. Tím však vaše možnosti rozhodně nekončí!

Varianty předplatného 100+1 zahraniční zajímavost najdete v tabulce. Pro detaily na ni klepněte a budete přesměrováni na web s podrobnostmi. Model předplatného podle společnosti Apple se liší od toho, který znáte ze světa papírových časopisů. Na rozdíl od přístupu„platíte za počet vydání" nabízí Apple model „platíte za časové období".

Tabletovou verzi Stoplusjedničky budete mít k dispozici vždy s jednodenním předstihem oproti klasickému tištěnému vydání. Textový i grafický obsah je 100% přizpůsoben displejům vašich tabletů a (již brzy) chytrých telefonů. Těšit se můžete nejen na perfektní čtení, ale také na videa, zvukové komentáře a animace.

Nepřipravte se proto o pravidelný zážitek se světa vědy, techniky, přírody, cestování a historie. Těšíme se na Vás!

Další informace například na serveru Cnews.cz.