Tabletový magazín EXTRA si stáhlo již 20 000 čtenářů! (TZ 4/2014)

Magazín EXTRA
Magazín EXTRA je již navždy ZDARMA dostupný pro tablety a chytré telefony
Tisková zprávaPraha/Brno 13. května 2014

Magazín EXTRA si k dnešnímu dni stáhlo již 20 000 unikátních čtenářů. Dle statistik čte tabletový časopis pravidelně měsíčně 3 500 lidí. Aktuální číslo si během prvních čtrnácti dnů stáhne do tabletů a telefonů nejméně 1000 čtenářů. Průměrná doba čtení na vydání činí 20 minut.

Magazín Extra je čistě tabletový čtrnáctideník, který se zaměřuje na široké čtenářské publikum. Každý druhý týden v něm najde desítku článků z oblasti vědy, techniky, přírody, historie a lidské společnosti. Je zdarma dostupný pro iPady, iPhony i tablety a telefony s Androidem. První vydání magazínu EXTRA vyšlo v listopadu 2013.

Jde o výběr toho nejlepšího, co bylo publikováno napříč časopisy z vydavatelství Extra Publishing: 100+1 zahraniční zajímavost, Příroda, Tajemství vesmíru, Živá historie, Tajemství české minulosti, Válka REVUE či 2. světová. EXTRA je sestavován a servírován v optimálním rozsahu, který na 14 dnů vystačí akorát.


Extra Publishing je největší české vydavatelství populárně-naučných časopisů (100+1, Tajemství vesmíru, Příroda-Wildlife, Živá historie, Tajemství české minulosti, Časostroj, Otazníky historie, Válka REVUE, II. světová, I. světová, Historické války, extra Válka: VOJSKA, BITVY, ZBRANĚ, Extra PC, HARDWARE speciál ad.) a vydavatelství on-line magazínů (CNEWS.cz, ExtraHardware.cz, Stoplusjednicka.cz, Tajemstvi-vesmiru.cz).