Užijte si Světový den knihy s ExtraReader.cz

0.4 Soumrak civilizace
Světový den knihy a autorských práv připadá na 23. duben a toto datum nebylo zvoleno prostou náhodou. V tento den si totiž připomínáme výročí (r. 1616) úmrtí významných osobností literatury jako Miguela de Cervantese, Williama Shakespeara a Gacilase de la Vegy. Udělejte si radost nákupem zlevněných eKnih

ExtraReader.cz spolu s nakladatelstvím Fragment pro vás, v týdnu od 23. do 30. dubna 2013, připravil slevové balíčky, které zahrnují 1+1 eKnihu zdarma. Akce se vztahuje na následující tituly:

1. eKniha 2. eKniha Vaše cena

Bohové Olympu: Proroctví

Kronika Cartera Kanea: Rudá pyramida

164 Kč

Upíří deníky: Probuzení

Krvavá romance: Polibek nesmrtelnosti

114 Kč

Nebezpečná láska

Anna Karenina

125 Kč

Když přijde láska

O vztazích s humorem

72 Kč

Ztracený svět v Podzemí

Mayské proroctví 1: Zápas o osud lidstva

164 Kč

Kromě slevové akce máme pro vás připravenou novinku nakladatelství Egmont eKnihu 0.4 Soumrak civilizace, žánru sci-fi a fantasy, za zaváděcí cenu 120 Kč (běžná cena 149 Kč). Sleva na knihu platí od 22. do 29. dubna.

0.4 Soumrak civilizace 

Nahrajte se zpět do světa nové generace! „Jmenuju se Kyle Straker a už neexistuju.“ Tak začíná příběh Kylea Strakera nahraný na starých magnetofonových páskách. Můžete si myslet, že ty pásky jsou nějaký nepovedený vtip. Ale možná jsou dokladem historie minulého světa. Ale pokud ty pásky mluví pravdu, pak to znamená, že všechno, co si myslíme, že víme, je lež. A když je všechno lež, míníme tím také sebe? Nahrajte se zpět do světa nové generace.