Válka REVUE ve speciální podobě pro tablety a mobily (Apple + Android)

Válka REVUE
Po nedávném uvedení časopisu Válka REVUE pro mobilní platformu Applu se dočkali také uživatelé mobilů a tabletů s Androidem. Jednotlivá vydání upravená pro čtení na mobilních zařízeních si tak může užít podstatně širší skupina čtenářů

Časopis Válka REVUE se v roce 2010 stal prvním military magazínem vydavatelství Extra Publishing. Více než 40 tisíc čtenářů v něm každý měsíc nachází čtivé, a přitom historicky přesné články o bitvách, taktice, vojácích nebo zbraních od napoleonských válek až po současnost.

Čtyřikrát do roka navíc vychází stostránkový Speciál, který je vždy zaměřen na jedno konkrétní, do hloubky zpracované téma. Poslední speciál vyšel 9. května a je věnován vylodění Spojenců v Normandii v červnu 1944.

„Elektronické verze je naším krokem směrem k budoucnosti – je připravena speciálně pro dotykové displeje tabletů a chytrých telefonů a umožňuje přidávat i obsah navíc: videa, zvuky, nebo třeba fotogalerie,“ říká Vít Šebor, vedoucí sekce military časopisů. „Každé tabletové vydání navíc obsahuje jako dárek bonusový článek navíc.“

Aplikace pro čtení Válka REVUE je dostupná v Kiosku App Storu společnosti Apple a Google Play pro tablety a mobily s Androidem. Její stažení je zdarma, stejně jako ukázkové číslo každého vydání. Na iPhonech a iPadech stojí každé vydání 1,79 eur, na zařízeních s Androidem pak 49,90 Kč. Předplatné zatím nabízí jen platforma Applu. Pracujeme také na verzi pro čtečku Kindle.