Předplatné 2. světová

Využijte slevy a získejte dárek ZDARMA

Vážení čtenáři předplaťte si časopis II. světová z nové řady extra VÁLKA. Vychází 10x ročně!

  • Předplatné na rok: získáte 10 výtisků II. světová jen za 557 Kč + dárek v hodnotě 80 Kč ZDARMA - 100 stranová publikace: 1941–1945 Výsadkáři protektorátu
  • Předplatné na rok se speciály: získáte výtisků II.světová + 4x speciály II.světová jen za 835 Kč + dárek v hodnotě 80 Kč ZDARMA - 100 stranová publikace: 1941–1945 Výsadkáři protektorátu
  • Roční předplatné se speciály "KOMPLET" na 10 výtisků Válka REVUE + 4x speciál + 10x extra VÁLKA II. světová + 4x speciál extra VÁLKA II. světová + kniha v hodnotě až 890 Kč jen za 1649 Kč

První vydání časopisu extra VÁLKA II. světová speciál vyšlo 24. 1. 2014.

 

+ nyní dárek ZDARMA v hodnotě 80 Kč - 100 stranová publikace: 1941–1945 Výsadkáři v protektorátu

 

 

 

 

 

 

 

K variantě předplatného KOMPLET získáte jedninečnou publikaci ZDARMA:

Stalin a Roosevelt: Portrét partnerství
Kniha detailně sleduje vývoj vztahu dvou významných politiků – Franklina Delano Roosevelta a Josifa Vissarionoviče Stalina.

Vzpomínky generála – Guderian
Nezkreslený a dramatický popis vývoje a válečného nasazení obrněných sil, v hodnotě 448 Kč.

Operace Valkýra: Vše o spiknutí, které mohlo změnit dějiny 20. století
Atentát na Hitlera z 20. července 1944 byl velkým úspěchem a paradoxně i hlavním selháním hnutí odporu proti nacistickému režimu.

Vládcové nebes
Vládcové nebes jsou osobním příběhem amerických „hochů od bombardérů“ v době 2. světové války, kteří tento válečný konflikt přenesli až na samotný práh pomyslného Hitlerova domu. V hodnotě 499 Kč.

Mobilizace ve fotografii
Kniha prostřednictvím více jak 300 mnohdy unikátních a dosud nepublikovaných snímků a dobových dokumentů čtenáře přenese do let 1938–1939 a přiblíží mu obrovské odhodlání vojáků, četníků, policistů a příslušníků finanční stráže k obraně ohrožené vlasti. V hodnotě 399 Kč.

 

      

 


Tato nabídka platí od 15. 4. 2021 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám  a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.