Všeobecné obchodní podmínky vydavatelství Extra Publishing

Vaše zákonná práva

V případě, že objednáváte prostředky komunikace na dálku zboží, máte právo na jeho vrácení ve 14denní lhůtě bez udání důvodu. My vám vrátíme peníze.

Ukončení předplatného

V případě, že objednáváte předplatné, potom máte nad rámec svých zákonných práv možnost vypovědět je i v jeho průběhu. V takovém případě se od zaplacené částky předplatného odečte alikvotní cena všech již vyexpedovaných výtisků a dále se odečte hodnota přijatých bonusů, zbylou částku vám poukážeme na účet, z něhož jste předplatné platili. Předplatné se automaticky prodlužuje, dokud není písemně, e-mailem či telefonicky vypovězeno.

Informace o zpracování osobních údajů

Pro účely splnění objednávky předplatného a dalších produktů shromažďujeme vaše osobní údaje v rozsahu dle příslušného objednávkového formuláře. Máte právo na změnu a opravu svých údajů. Společnost Extra Publishing, s.r.o., Plynárenská 499/1, 602 00 Brno, IČ: 27689247 je správcem vašich dat. Režim poskytování osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2005 Sb. a dalšími aktuálními právními normami, tzv. GDPR. Naše podrobné prohlášení o zpracování osobních údajů naleznete zde

Kontakty

E-mail: predplatne@epublishing.cz, reklamace@epublishing.cz

Tel. 545 211 880  (pondělí-čtvrtek, 8-16 hod.)

 

Účet pro předplatné v ČR

68406840 / 0300

Tento účet je určen výhradně a speciálně pro platbu předplatného. Neplaťte prosím na žádný jiný účet než zde uvedený, Vaše platba by se mohla pomíchat s běžným obchodním stykem a došlo by ke zdržení Vašeho předplatného.

Předplatné mimo Českou republiku

Pro informace o předplatném MIMO Českou republiku - Slovensko, EU, USA, Kanada, a další země světa prosím klikněte sem.

Předplatné časopisů

Na předplatitelských stránkách vydavatelství Extra Publishing, s. r. o. si pohodlně můžete sjednat nové předplatné následujících magazínů (i jejich výhodných balíčků):

Nelekejte se přihlašovacích údajů dole na této stránce! PO PROVEDENÍ on-line objednávky Vám AUTOMATICKY zašleme platební instrukce + přihlašovací údaje pro Váš předplatitelský účet.

Po přihlášení k předplatitelskému účtu můžete:

  • Změnit svoje údaje, např. doručovací adresu Vašeho předplatného!
  • Zkontrolovat svoje objednávky a aktivní nabídky 
  • Stáhnout si zálohovou fakturu ve formátu PDF a vytisknout si ji
  • Daňový doklad si můžete po zaplacení také stáhnout a vytisknout 
  • Po přihlášení na zabezpečenou stránku si můžete také změnit svoje přihlašovací heslo

Nemáte nebo jste zapomněli svoje přihlašovací údaje?

Pokud nemáte či jste zapomněli svoje přihlašovací údaje a evidujeme Váš e-mail, klikněte na Zapomněl jsem heslo a napište svůj e-mail. Na ni něj Vám nové přihlašovací údaje zašleme.