Předplatné Válka REVUE

Vážení čtenáři, předplatné objednávejte na radostzpoznani.cz/predplatne-military, kde najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih a platbu jak na účet, tak kartou.

V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Předplaťte si svůj oblíbený magazín a získejte slevu a dárky

S předplatným Válka REVUE nejenže získáte skvělý časopis, ale navíc ušetříte a obdržíte každé vydání pohodlně až do Vaší poštovní schránky.

Objednejte si předplatné Válka REVUE právě nyní:

  1. Roční předplatné "ZÁKLAD"  na 10 výtisků Válka REVUE  jen za 655 Kč.
  2. Roční předplatné se speciály "SPECIÁL" na 10 výtisků Válka REVUE + 4x speciál jen za 957 Kč.
  3. Roční předplatné se speciály "KOMPLET" na 10 výtisků Válka REVUE + 4x speciál + 10x extra VÁLKA II. světová + 4x speciál extra VÁLKA II. světová + kniha jen za 1849 Kč.

 


Máte zájem také o Vojska (5× Vojska + 1× ročně extra edice)?
Ke každé variantě stačí navíc připlatit sníženou částku 399 Kč (namísto samostatného předplatného Vojsk 499 Kč nebo v trafice 549 Kč)

 

 

 

K variantám předplatného 3 získáte jedinečnou publikaci ZDARMA

Na výběr k variantě 3

Stíhací pilot. Paměti legendárního esa Robina Oldse
Jen málo jedinců se do dějin letectví zapsalo tak širokými a nesmazatelnými tahy. Robin Olds byl klasickým hrdinou se ctnostmi i neřestmi, jehož život psaný velkým písmem ovlivnil mnoho jiných. Toto je jeho příběh, který vypráví svými vlastními slovy, posbíraný od členů jeho rodiny i celoživotních přátel. Je to příběh o talentu a vědomostech, vášni a vůdcovství i lásce a zklamání, které během svého života zažil.

Zvon zrady
Zvon zrady přináší pohled na tehdejší události očima současného britského historika. Autor čerpá z mnoha dosud nevyužitých zdrojů, včetně dobového československého tisku, vzpomínek pamětníků, soukromých deníků, vojenských plánů, vládních záznamů i reportáží médií.

Karel Janoušek. Jediný československý maršál
Bohatě vypravená publikace z pera renomovaného vojenského a leteckého historika Jiřího Rajlicha pojednává o dramatických životních osudech armádního generála in memoriam RNDr. Karla Janouška (1893–1971), jenž byl za 2. světové války nejvyšším představitelem československého letectva ve Velké Británii.

Tábor smrti Osvětim – Válka v obrazech
Koncentrační tábor v Osvětimi-Birkenau byl místem jedné z největších masových vražd v dějinách.

Deník z Velké války
Mezi dochovanými svědectvími ze zákopů první světové války je deník polního duchovního Stanislava Sudy výjimečný. Pokrývá dlouhé období od
začátku Velké války až do léta 1917.

Svět tanků
Velká ilustrovaná encyklopedie nabízí přehled 154 tanků a samohybných děl od roku 1915 až po současnost.

 


   

Objednejte si předplatné Válka REVUE + Vojska právě nyní:

  1. Roční předplatné "ZÁKLAD" + Vojska na 10 výtisků Válka REVUE + 6 výtisků Vojska jen za 1054 Kč.
  2. Roční předplatné se speciály "SPECIÁL" + Vojska na 10 výtisků Válka REVUE + 4x speciál + 6x Vojska jen za 1356 Kč.
  3. Roční předplatné se speciály "KOMPLET" + Vojska na 10 výtisků Válka REVUE + 4x speciál + 10x extra VÁLKA II. světová + 4x speciál extra VÁLKA II. světováVálka REVUE - extra II. světová se speciály (10x časopis, 4x speciál, 10x II. světová, 4x speciál II. světová) + Vojska (6x časopis) + kniha v hodnotě až 599 Kč  jen za 2248 Kč


Tato nabídka platí od 14. 10. 2023 v ČR.

Podmínky předplatného: Roční předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel (příp. + 4 speciály), dvouleté předplatné platí na 20 čísel (příp. + 8 speciálů). Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Každý nový Speciál zašleme ihned po jeho vydání, bonusový speciál do Vánoc 2010. Bonusy k Historickému kompletu zašleme 6 týdnů po připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.