Předplatné I. světová

Vážení zákazníci, prosím omluvte dočasnou nedostupnost našich objednávkových formulářů z důvodu přechodu na nový předplatitelský systém. Jejich obnovení předpokládáme v druhé polovině února 2024. Děkujeme za pochopení.

Využijte slevy a pořiďte si předplatné I. světové

Vážení čtenáři předplaťte si nový časopis I. světová z řady extra VÁLKA. Vychází 6x ročně!

  • Předplatné na rok jen za 419 Kč: zahrnuje 6x I. světová.
  • Předplatné na rok se speciály jen za 639 Kč: zahrnuje 6x I. světová + 2x speciály I. světová

První vydání časopisu extra VÁLKA I. světová speciál vyšlo 11. 4. 2014.

Tato nabídka platí od 1. 2. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 6 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám  a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.