Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + plakát Člověk ve vesmíru + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 718 Kč. Oproti trafice ušetříte 141 Kč, tj. 16 %

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „Na Mars!“ Cesta na Mars nebude jednoduchá a odborníci si kladou řadu otázek. Co se jeví na papíře snadné, nemusí ve skutečnosti vůbec fungovat. Mars nám přichystal řadu nástrah, které nebude snadné překonat.
  2. speciál  „Na Měsíc!“ O vesmírných závodech, lunárním průzkumu, plánech do budoucna a cestě na Měsíc. Díky cestě na Měsíc vyvineme řadu nových technologií, které budou efektivnější, úspornější a ekologičtější.

 2. Předplatné „SPECIÁL na 2 roky obsahuje 20× Tajemství vesmíru + 4x speciál + plakát Člověk ve vesmíru + kniha jako DÁREK ZDARMA! Za předplatné zaplatíte pouze 1436 Kč. Oproti trafice ušetříte 282 Kč, tj. 16 %.

  Dárek zdarma!
  Kniha Jak postavit vesmír -
  Od velkého třesku po konec vesmíru v hodnotě 399 Kč
  Autor: Ben Gilliland
  Poutavá a srozumitelně napsaná kniha na základě teorie velkého třesku seznamuje čtenáře s principy fungování vesmíru a krok za krokem je provádí jeho vznikem. Od prvních částic hmoty a atomových stavebních kamenů k vodíkové fúzi, velkým galaxiím a superhmotným černým dírám, to všechno s přiměřenou dávkou historie a zábavných faktů, aby si každý mohl udělat představu o tom Jak postavit vesmír.


  Kniha Nejkratší dějiny života ve vesmíru v hodnotě 199 Kč
  Autor: Harald Lesch, Harald Zaun
  Reportáž o 13,7 miliardách let vzniku a zániku. Jak vznikl moderní člověk, jak se zrodil život na Zemi? Jak se zrodily naše planeta, hvězdy a galaxie a náš vesmír? Vydejte se na exkurzi časem a prostorem. Povede od velkého třesku a počátku času přes vznik hmoty a prvních forem života až k explozi vědění lidstva. Autoři na své cestě vedoucí miliardami let se nenechávají odradit nemožností podat veškerý výklad a opírají se o vědomosti, ke kterým se dnes hlásí většina vědců. Vyprávějí o dějinách přírody pojatých jinak a představují vlastní verzi dějin lidstva – dějin, které by měl každý znát.


 3. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + plakát Člověk ve vesmíru jen za 599 Kč. Oproti trafice ušetříte 100 Kč, tj. 14 %.

Plakát Člověk ve vesmíru

 Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 00. 10. 2018 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.