Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + plakát Člověk ve vesmíru + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 839 Kč. Oproti trafice ušetříte 160 Kč, tj. 17 %

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „200+1 největších záhad vesmíru“
  2. speciál „Konspirace a utajovaná fakta“ dokládá, že vesmír představuje téměř neomezené pole pro vznik nejrůznějších hypotéz, od těch reálných až po některé hodně „odvážné“. Kosmos je pestré prostředí, kde se otevírá velký prostor k manipulaci a ke vzniku konspi-račních teorií. Ty typicky přinášejí velké množství nepřímých  „důkazů“ nebo náznaků, jejichž vyvracení je časově náročné. V případě těchto
  teorií jde zkrátka víc o manipulaci se skutečností než o práci s fakty.

 2. Předplatné „SPECIÁL na 2 roky obsahuje 20× Tajemství vesmíru + 4x speciál + plakát Člověk ve vesmíru + kniha jako DÁREK ZDARMA! Za předplatné zaplatíte pouze 1678 Kč. Oproti trafice ušetříte 320 Kč, tj. 16 %.

  Dárek zdarma!
  Kniha Jak postavit vesmír -
  Od velkého třesku po konec vesmíru v hodnotě 399 Kč
  Autor: Ben Gilliland
  Poutavá a srozumitelně napsaná kniha na základě teorie velkého třesku seznamuje čtenáře s principy fungování vesmíru a krok za krokem je provádí jeho vznikem. Od prvních částic hmoty a atomových stavebních kamenů k vodíkové fúzi, velkým galaxiím a superhmotným černým dírám, to všechno s přiměřenou dávkou historie a zábavných faktů, aby si každý mohl udělat představu o tom Jak postavit vesmír.


 3. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + plakát Člověk ve vesmíru jen za 687. Oproti trafice ušetříte 112 Kč, tj. 14 %.

Plakát Člověk ve vesmíru

 Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 20. 10. 2019 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.