Předplatné Tajemství vesmíru

Vážení zákazníci, předplatné časopisu objednávejte na www.radostzpoznani.cz/predplatne, kde zatím najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih. V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

 1. Varianta „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + plakát Průzkum Měsíce + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 1079 Kč. Oproti trafice ušetříte 160 Kč, tj. 13 % + 2 speciály v hodnotě 180 Kč navíc.

  Dárek zdarma!
  Získáte 200 stran navíc
  1. speciál „Průvodce pozorovatele hvězdné oblohy“- Podrobný průvodce na cestě za hvězdným nebem jehož autorem je astronom brněnské Hvězdárny a planetária Brno Jan Píšala. Zatímco světlou městskou oblohu zdobí jen několik stovek nejzářivějších hvězd, na tmavém nebi lze bez dalekohledu zahlédnout před čtyři tisíce stálic. Proměny noční oblohy, jak vnímáme jasnost hvězd, kolik máme časů, jak vypadá české nebe, jak velký je Měsíc, výbava pozorovatele, historie prvních teleskopů a mnoho dalších témat.
  2. speciál „Utajované dějiny kosmonautiky“ - Co chtěli Sověti zatajit světu? Studená válka a bitva o vesmír. Největší raketoví konstruktéři a mnoho dalších. Karel Pacner, přední popularizátor vědy a kosmonautiky, je naším pravidelným spolupracovníkem a také autorem tohoto speciálního vydání. Kromě celoživotní tvorby článků pro noviny a časopisy dosud napsal rovněž 57 knih.

 2. Varianta „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + plakát Průzkum Měsíce jen za 887. Oproti trafice ušetříte 103 Kč, tj. 11 %.

 3. Varianta „SPECIÁL“ na 2 roky s knihou 333 záhad vesmíru na 20 čísel + 4 speciály + kniha v hodnotě 599 Kč jen za 2058 Kč. Oproti trafice ušetříte 420 Kč, tj. 17 %.


333 největších záhad vesmíru
Jak vypadají kosmické objekty? Je naše Slunce jedinečné? Jakou podobu mají galaxie jinde ve vesmíru? Najdeme jiné obývané planety? Který kráter na Měsíci je největší? Jaké rozmezí teplot panuje na Marsu? Co by následovalo, kdyby se Slunce proměnilo v černou díru? Může se hvězdokupa stát galaxií? Co by se stalo, kdyby se Země převrátila? Může černá díra zemřít?
To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s poznáváním kosmu.

 

Plakát Průzkum Měsíce

Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 27. 2. 2024 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.