Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

  1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + plakát Průzkum Měsíce + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 1079 Kč. Oproti trafice ušetříte 160 Kč, tj. 13 % + 2 speciály v hodnotě 180 Kč navíc.

    Dárek zdarma!
    Získáte 200 stran navíc
    1. speciál „Apollo“ - Apollo změnilo svět jako málokterá událost v historii lidstva. Procházka po Měsíci představovala první opuštění naší planety. Do té doby jsme "jen" létali vysoko (a vlastně tak činíme dosud), ale v rámci programu Apollo jsme dorazili ke konkrétnímu cíli a pilotovaný let člověka na Měsíc se tak stal významým hned v několika rovinách.
    2. speciál „Utajované dějiny kosmonautiky“ - Co chtěli Sověti zatajit světu? Studená válka a bitva o vesmír. Největší raketoví konstruktéři a mnoho dalších. Karel Pacner, přední popularizátor vědy a kosmonautiky, je naším pravidelným spolupracovníkem a také autorem tohoto speciálního vydání. Kromě celoživotní tvorby článků pro noviny a časopisy dosud napsal rovněž 57 knih.

  2. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + plakát Průzkum Měsíce jen za 887. Oproti trafice ušetříte 103 Kč, tj. 11 %.


333 největších záhad vesmíru
Jak vypadají kosmické objekty? Je naše Slunce jedinečné? Jakou podobu mají galaxie jinde ve vesmíru? Najdeme jiné obývané planety? Který kráter na Měsíci je největší? Jaké rozmezí teplot panuje na Marsu? Co by následovalo, kdyby se Slunce proměnilo v černou díru? Může se hvězdokupa stát galaxií? Co by se stalo, kdyby se Země převrátila? Může černá díra zemřít?
To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s poznáváním kosmu.

 

Plakát Průzkum Měsíce

Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 2. 2. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.