Předplatné Tajemství vesmíru

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Tajemství vesmíru právě nyní:

  1. Předplatné „SPECIÁL“ obsahuje 10× Tajemství vesmíru + 2x speciál + plakát Průzkum Měsíce + DÁREK ZDARMA (2 starší speciály). Za předplatné zaplatíte pouze 939 Kč. Oproti trafice ušetříte 160 Kč, tj. 15 % + 2 speciály v hodnotě 180 Kč navíc.

    Dárek zdarma!
    Získáte 200 stran navíc
    1. speciál „Apollo“ - Apollo změnilo svět jako málokterá událost v historii lidstva. Procházka po Měsíci představovala první opuštění naší planety. Do té doby jsme "jen" létali vysoko (a vlastně tak činíme dosud), ale v rámci programu Apollo jsme dorazili ke konkrétnímu cíli a pilotovaný let člověka na Měsíc se tak stal významým hned v několika rovinách.
    2. speciál „Utajované dějiny kosmonautiky“ - Co chtěli Sověti zatajit světu? Studená válka a bitva o vesmír. Největší raketoví konstruktéři a mnoho dalších. Karel Pacner, přední popularizátor vědy a kosmonautiky, je naším pravidelným spolupracovníkem a také autorem tohoto speciálního vydání. Kromě celoživotní tvorby článků pro noviny a časopisy dosud napsal rovněž 57 knih.

  2. Předplatné „ZÁKLAD“ na 10 výtisků časopisu Tajemství vesmíru + plakát Průzkum Měsíce jen za 787. Oproti trafice ušetříte 112 Kč, tj. 12 %.

Plakát Průzkum Měsíce

Mapa sluneční soustavy

Tato nabídka platí od 3. 3. 2022 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.


POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.