Předplatné 100+1

Poslechněte si narozeninový spot s Bolkem Polívkou

Klikněte na šipku a spusťte radiospot!

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné 100+1 zahraniční zajímavost právě nyní:

  1. Ekonomické předplatné na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + Nástěnná mapa světa jen za 799 Kč.
  2. Předplatné se Speciály obsahuje 20× 100+1 zahraniční zajímavost + 4x speciál + Nástěnná mapa světa. Za předplatné se Speciály zaplatíte nyní pouze 998 Kč.
  3. Předplatné na 2 roky se Speciály a knihou obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + 8x speciál + Nástěnná mapa světa + kniha. Za předplatné na 2 roky se Speciály a knihou zaplatíte nyní pouze 1955 Kč.

  4. Ekonomické předplatné + Zázraky medicíny na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 10x Zázraky medicíny + Nástěnná mapa světa jen za 1292 Kč. Oproti trafice ušetříte 305 Kč.
  5. Ekonomické předplatné + 100+1 historie obsahuje 20x výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x časopis 100+1 historie + speciál "Krutý středověk" + Nástěnná mapa světa jen za 1288 Kč. Oproti trafice ušetříte 309 Kč.
  6. Předplatné se Speciály + 100+1 historie se Speciály na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x 100+1 historie + 4x 100+1 Speciál + speciál "Krutý středověk" + speciál 100+1 historie "Hrady a zámky - jak je neznáte" + Nástěnná mapa světa jen za 1657 Kč. Oproti trafice ušetříte 539 Kč.

 

Mapa sluneční soustavyNástěnná mapa světa

Se všemi variantami předplatného vám zašleme velkou nástěnnou mapu světa. Už nyní můžete přemýšlet, jak vyzdobí váš pokoj, pracovnu či třeba kancelář!   

 

  

Tváře světa
Kniha, která doplňuje titul "Obrazy světa" představí tváře lidí z mnoha desítek zemí planety. Autor na nich s nadšením zachytil zajímavé lidi, které na svých toulkách světem potkal.

 

 

Jak jsme si to (u)žili za reálného socialismu
Další vzpomínání na léta (ne)dávno minulá.

  

 

(Povolená) dovolená
Jak jsme (ne)cestovali za reálného socialismu. Jedinečná obrazová publikace o československém retrosvětě.​

 

 

 

Velké dějiny: Od velkého třesku po současnost
Kniha vypráví příběh naší planety v nevídaném záběru – v časovém horizontu 13,8 miliardy let od vzniku vesmíru přes vývoj lidstva až po současnost naší civilizace. S pomocí několika vědních oborů včetně astronomie, fyziky, biologie, archeologie, historie či sociologie a s využitím speciálních vizuálních CGI efektů, rekonstrukcí a časových os umožňuje ohromující pohled do nejhlubší minulosti, vykreslením moderních technologií však otvírá i pohled do budoucnosti. Publikace zkrátka představuje historii světa v nebývale celostním rámci.

 

 

Tato nabídka platí od 1. 2. 2022 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 20 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.

Vyzkoušejte stoplusjedničku

Skočte si ve středu pro stoplusjedničku do trafiky anebo ji neváhejte vyzkoušet přímo ve své schránce. Objednáte-li během víkendu, časopis se složenkou Vám přijde ve středu: