Předplatné 100+1

Vážení zákazníci, předplatné časopisu objednávejte na www.radostzpoznani.cz/predplatne, kde zatím najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih. V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Poslechněte si narozeninový spot s Bolkem Polívkou

Klikněte na šipku a spusťte radiospot!

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné 100+1 zahraniční zajímavost právě nyní:

  1. Ekonomické předplatné na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + nástěnná mapa světa jen za 849 Kč.
  2. Předplatné se Speciály obsahuje 20× 100+1 zahraniční zajímavost + 4x speciál + Nástěnná mapa světa. Za předplatné se Speciály zaplatíte nyní pouze 998 Kč.
  3. Předplatné na 2 roky se Speciály a knihou obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + 8x speciál + nástěnná mapa světa + kniha. Za předplatné na 2 roky se Speciály a knihou zaplatíte nyní pouze 1955 Kč.

  4. Ekonomické předplatné + Zázraky medicíny na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 10x Zázraky medicíny + nástěnná mapa světa jen za 1348 Kč. Oproti trafice ušetříte 349 Kč.
  5. Ekonomické předplatné + 100+1 historie obsahuje 20x výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x časopis 100+1 historie + speciál "Objevitelé" + nástěnná mapa světa jen za 1447 Kč. Oproti trafice ušetříte 150 Kč.
  6. Předplatné se Speciály + 100+1 historie se Speciály na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x 100+1 historie + 4x 100+1 Speciál + 4x 100+1 historie Speciál+ speciál "Objevitelé" + speciál 100+1 historie "Hrady a zámky - poznejte poklady Česka" + nástěnná mapa světa jen za 1777 Kč. Oproti trafice ušetříte 419 Kč.

 

Mapa sluneční soustavyNástěnná mapa světa

Se všemi variantami předplatného vám zašleme velkou nástěnnou mapu světa. Už nyní můžete přemýšlet, jak vyzdobí váš pokoj, pracovnu či třeba kancelář!   

 

  

Tváře světa
Kniha, která doplňuje titul "Obrazy světa" představí tváře lidí z mnoha desítek zemí planety. Autor na nich s nadšením zachytil zajímavé lidi, které na svých toulkách světem potkal.

 Jak jsme si to (u)žili za reálného socialismu

Další vzpomínání na léta (ne)dávno minulá. 

 

(Povolená) dovolená
Jak jsme (ne)cestovali za reálného socialismu. Jedinečná obrazová publikace o československém retrosvětě.​

 

 


Velké dějiny: Od velkého třesku po současnost

Kniha vypráví příběh naší planety v nevídaném záběru – v časovém horizontu 13,8 miliardy let od vzniku vesmíru přes vývoj lidstva až po současnost naší civilizace. S pomocí několika vědních oborů včetně astronomie, fyziky, biologie, archeologie, historie či sociologie a s využitím speciálních vizuálních CGI efektů, rekonstrukcí a časových os umožňuje ohromující pohled do nejhlubší minulosti, vykreslením moderních technologií však otvírá i pohled do budoucnosti. Publikace zkrátka představuje historii světa v nebývale celostním rámci.Tajemství indiánských pyramid

Podivuhodný svět dávných Mayů v kultovním vyprávění legendy českého cestopisu. „Otázky, jenom otázky,“ zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před staletími vytvořili indiáni. Miloslav Stingl byl první Čechoslovák, který se vydal do Střední Ameriky, aby se pokusil vysvětlit alespoň část záhad, jež obestírají pyramidy, kamenné paláce, sochy a stély, které přežily věky, konzervovány pod nánosem hlíny a prachu. 

Plavby „sebevrahů“
Zažijte neuvěřitelné výpravy odvážlivců napříč oceány! Opomíjeným hrdinou, který se v padesátých letech dvacátého století vydal s vorem Kantuta napospas vlnám Pacifi ku, byl Čech Eduard Ingriš. Třetí vydání Plaveb „sebevrahů“ (tak posádky plavidel častovali odpůrci) vychází po více než 70 letech po úspěchu legendární plavby voru Kon-Tiki. Legenda žije, dobrodružství pokračuje!

 

 

 

 

Království divoké přírody
Velkolepá obrazová publikace je oslavou volně žijících živočichů naší planety. Mimořádné, dech beroucí fotografie zachycují zvířata v jejich přirozeném prostředí v mnohdy překvapivých situacích a svou autentičností zprostředkují setkání doslova „tváří v tvář“.

 

 

Tato nabídka platí od 1. 2. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 20 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.

Vyzkoušejte stoplusjedničku

Skočte si ve středu pro stoplusjedničku do trafiky anebo ji neváhejte vyzkoušet přímo ve své schránce. Objednáte-li během víkendu, časopis se složenkou Vám přijde ve středu: