Předplatné 100+1

Poslechněte si narozeninový spot s Bolkem Polívkou

Klikněte na šipku a spusťte radiospot!

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné 100+1 zahraniční zajímavost právě nyní:

 1. Ekonomické předplatné na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + mapa Celoroční noční oblohy jen za 658 Kč. Oproti trafice ušetříte 60 Kč, tj. 8 %.
 2. Předplatné se Speciály obsahuje 20× 100+1 zahraniční zajímavost + 4x speciál + mapa Celoroční noční oblohy. Za předplatné se Speciály zaplatíte nyní pouze 898 Kč. Oproti trafice ušetříte 140 Kč, tj. 14 %.
 3. Ekonomické předplatné na 2 roky obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + mapa Celoroční noční oblohy. Za předplatné na 2 roky zaplatíte nyní pouze 1316 Kč. Oproti trafice ušetříte 120 Kč.
 4. Předplatné na 2 roky se Speciály obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + 8x speciál + mapa Celoroční noční oblohy. Za předplatné na 2 roky se Speciály zaplatíte nyní pouze 1756 Kč. Oproti trafice ušetříte 320 Kč.
 5. Předplatné na 2 roky se Speciály a knihou obsahuje 40× 100+1 zahraniční zajímavost + 8x speciál + mapa Celoroční noční oblohy + kniha. Za předplatné na 2 roky se Speciály a knihou zaplatíte nyní pouze 1796 Kč. Oproti trafice ušetříte 280 Kč, tj. 14 %.


 6. Ekonomické předplatné + Zázraky medicíny na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 10x Zázraky medicíny + mapa Celoroční noční oblohy jen za 1031 Kč.
 7. Ekonomické předplatné + 100+1 historie obsahuje 20x časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x časopis 100+1 historie + speciál "Největší záhady středověku" + mapa Celoroční noční oblohy jen za 1077 Kč. Oproti trafice ušetříte 120 Kč.
 8. Předplatné se Speciály + Zázraky medicíny na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 4x speciál + 10x Zázraky medicíny + mapa Celoroční noční oblohy jen za
  1271 Kč. Oproti trafice ušetříte 166 Kč.
 9. Předplatné se Speciály + 100+1 historie se Speciály na 20 výtisků časopisu 100+1 zahraniční zajímavost + 12x 100+1 historie + 4x 100+1 Speciál + speciál "Největší záhady středověku" + speciál 100+1 historie "Velký průvodce hrady a zámky" + mapa Celoroční noční oblohy jen za 1472 Kč. Oproti trafice ušetříte 244 Kč.

Mapa sluneční soustavyCeloroční noční obloha (mapa)

Se všemi variantami předplatného vám zašleme velkou nástěnnou mapu Celoroční noční oblohy o rozměru 78 × 57 cm. Už nyní můžete přemýšlet, jak vyzdobí váš pokoj, pracovnu či třeba kancelář!   

 

 

Blízká setkání
Kniha není jen exkluzivní obrazovou publikací plnou nádherných fotografií, za kterou jejich autor obdržel řadu mezinárodních ocenění, ale i pestrou mozaikou dobrodružných příběhů plných lásky k přírodě a jejím obyvatelům. Na jejích stránkách si zatančíte s vlky na zamrzlém jezeře, budete ležet pod čtyři sta kilovým grizzlym, hledat skřítky v temnotách filipínských pralesů nebo jen tiše naslouchat volání africké noci. Je oknem do nejkrásnějších koutů divoké přírody i do srdce muže, který s fotoaparátem v ruce mistrovsky zaznamenává její jedinečnost.

 

 

Tváře světa
Kniha, která doplňuje titul "Obrazy světa" představí tváře lidí z mnoha desítek zemí planety. Autor na nich s nadšením zachytil zajímavé lidi, které na svých toulkách světem potkal.

 

 

 

Co bylo (a nebylo) za reálného socialismu
První, jedinečná a komplexní obrazová publikace o československém retrosvětě od autora úspěšného televizního cyklu Retro.


 

 

Jak jsme si to (u)žili za reálného socialismu
Další vzpomínání na léta (ne)dávno minulá.

 


 

 

(Povolená) dovolená
Jak jsme (ne)cestovali za reálného socialismu. Jedinečná obrazová publikace o československém retrosvětě.​

 

 

 

Tato nabídka platí od 8. 4. 2019 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 20 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky.Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.

Vyzkoušejte stoplusjedničku

Skočte si ve středu pro stoplusjedničku do trafiky anebo ji neváhejte vyzkoušet přímo ve své schránce. Objednáte-li během víkendu, časopis se složenkou Vám přijde ve středu: