Předplatné Živá historie

Vážení čtenáři, předplatné objednávejte na radostzpoznani.cz/predplatne-historie, kde najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih a platbu jak na účet, tak kartou.

V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Využijte slevy a získejte dárky

Objednejte si předplatné Živé historie právě nyní:

 1. Roční předplatné na 10 výtisků magazínu Živá historie + pořadač pro archivaci + uvítací balíček jen za 1098 Kč.
 2. Roční předplatné na 10 výtisků magazínu Živá historie + uvítací balíček (bez pořadače) jen za 949 Kč.
 3. Historický komplet A obsahuje 10x Živá historie s dárky + 4x Tajemství české minulosti + pořadač pro archivaci + uvítací balíček +  BONUS ZDARMA až za 448 Kč (kniha dle volby I.-VI.). Za celý komplet zaplatíte jen 1447 Kč.
 4. Historický komplet B obsahuje 10x Živá historie s dárky + 4x Tajemství české minulosti + 4× Ilustrovaná historie + pořadač pro archivaci + uvítací balíček +  BONUS ZDARMA až za 1899 Kč (kniha dle volby I.-XII.). Za celý komplet zaplatíte jen 1748 Kč.

Uvítací balíček pro nové předplatitele obsahuje věrné reprinty starých map a dokumentů (platí vždy dle nabídky v aktuální Živé historii ke dni objednávky).

 

Ilustrovaná historie
jen za 295 Kč -
stačí navíc připlatit ke každé variantě (namísto 395 Kč samostatně nebo 480 Kč v trafice)

 


Jedinečné BONUSY ZDARMA k  Historickému kompletu A, B

 1. Můj Terezínský deník 1943-1944
 2. Archeologie, dějiny a utváření identity starověkého Izraele
 3. Volá Londýn
 4. Zajímavosti ze světových dějin 2
 5. Starověké Řecko
 6. Stěhování národů a sever Evropy
 7. Synové boha Slunce - Vzestup a pád říše Inků
 8. Mapy měst – Historická výprava za mapami, plány a obrazy měst
 9. Historie 20. století
 10. Barvy času
 11. Antoine de Saint Exupéry v obrazech a dokumentech
 12. Románské umění

     

       

       

 

 

Tato nabídka platí od 20. 6. 2024 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel, tj. na rok. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme pro všechny nové předplatitele a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.